Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

01-10-2023

Dzień Chłopaka

W piątek odbył się Dzień Chłopaka w żłobku. Z tej okazji każdy chłopak miał założoną koronę na głowie.Chłopcy byli bardzo dumni. Następnie każda dziewczynka wręczyła słodki podarunek.

01-10-2023

Wesołe zabawy w tunelu

Tematyką dnia były wesołe ćwiczenia gimnastyczne i zabawy ruchowe w tunelu. Taka zabawa dzieci rozwija spostrzegawczość, orientację w przestrzeni, koordynację ruchową rąk i nóg ale przede wszystkim spryt i relaks.

01-10-2023

Kolorowe nogi u stonogi

Odbite rączki w farbie i na papierze naszych milusińskich utworzyły ,, ŻŁOBKOWĄ STONOGĘ ''. Stonoga miała pokolorowane nogi i jak w wierszu Jana Brzechwy :{...}Ucieszyło to stonogę, więc ruszyła szybko w drogę.

23-09-2023

Głodne Świnki

Świnki zostały wykonane z plastikowych butelek po wodzie. Dzieci karmiły świnki ziarnami fasoli. Taka zabawa ćwiczy koordynację ręka - oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności, takich jak : rysowanie, ćwiczenia gimnastyczne czy czynności samoobsługowe.

23-09-2023

Basen z Kulkami

Zabawa to nieodłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

23-09-2023

Dzień Kropki

Dzień kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...