Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

03-12-2023

Zabawy na Śniegu

'' Zima zima za oknami''. Korzystając z uroków zimy postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Maja możliwość hartowania organizmu oraz świetnej zabawy. To doskonała forma na rozwijanie motoryki dużej. Było wesoło i radośnie.

03-12-2023

Pajęczyna

Zajęcia z koordynacji wzrokowo- ruchowej sprawiają dzieciom dużo radości. Dziś dzieci zrobiły pajęczynę, za pomocą której odbijały balon. Dzięki skupieniu, uwagi dzieci i wykonywaniu odpowiednich ruchów pajęczyną balon rzadko upadał na podłogę.

03-12-2023

Wróżby Andrzejkowe

Dzisiaj odwiedziła nas wróżka Esmeralda, która wspólnie z nami bawiła się, czarowała i wróżyła. Dużo radości przyniosła dzieciom zabawa z laniem wosku przez magiczny klucz, najbardziej kojarzona z Andrzejkami.

03-12-2023

Filharmonia '' Opowieść o Bocianie Maćku ''

28 listopada w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu dzieci ze Żłobka miały przyjemność uczestniczyć w muzycznej opowieści o bocianie Maćku. Dzieci mogły wysłuchać utworów granych na flecie poprzecznym i instrumencie klawiszowym. Nie zabrakło także wykonań wokalnych, które zachwyciły małych odbiorców.

03-12-2023

Dzień Misia

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo misiowych atrakcji, były układanki, zgadywanki, karmienie makaronem, jedzenie herbatników polanym słodkim miodem. Ten dzień w żłobku był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy z misiem.

26-11-2023

Wiewiórki i jej Przysmaki

Zabawa sensoryczna, która usprawnia koordynację wzrokowo - ruchową. Zadaniem dzieci było nakarmienie wiewiórki, co wiązało się wrzuceniem orzecha do jej otwartego pyszczka. Wiewiórka miała pełny brzuszek.

26-11-2023

Zabawy Stolikowe

Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały klocki takie zajęcia pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą cierpliwości i koncentracji.

20-11-2023

Kolorowe Parasole

,,Zła pogoda, kapie woda, kapie z nieba kap,kap,kap" Praca plastyczna twórcza i manualna, wzbogacająca osobowość naszych pociech. Wytworem tego były piękne parasole ozdobione kolorowymi kuleczkami. Praca plastyczna sprawiła dzieciom wiele radości, i można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

20-11-2023

Rozróżnianie Kolorów

Zadaniem dzieci było wybranie chochelką piłeczki i przeniesienie jej w taki sposób aby wrzucić ją do odpowiedniego kosza np, czerwona piłka do czerwonego kosza. Celem zabawy było kształtowanie sprawności fizycznej dzieci oraz doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...