Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-05-2021

Kolorowanki

Kolorowanki wpływają na motorykę małą i precyzję. Dzieci uczy się jak w prawidłowy sposób trzymać kredkę między palcami, w jaki sposób koordynować ruchy dłoni, aby nie wyjeżdżać poza linię. Kształtuje wyobraźnię i kreatywność. Dziękujemy Piotrusiowi za przyniesienie kolorowanek.

23-05-2021

Prezent dla mamy i taty

Praca plastyczna – dzieci w tajemnicy przed mamami i tatusiami przygotowały upominki na ich święto.

23-05-2021

Spacer na łąkę

Wyprawa na pobliską łąkę z zadaniem obserwacji przyrody. Świetna zabawa i dużo ruchu na świeżym powietrzu

23-05-2021

Ćwiczenia z woreczkami

Rozwijanie sprawności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z użyciem woreczków. Dzięki takiej zabawie dzieci rozwijają wrażliwość na dotyk, umiejętność utrzymywania równowagi, koncentracji oraz skupiania uwagi.

19-05-2021

Ciecz nienewtonowska- Młodsza grupa żłobkowa

Ciecz nienewtonowska to doskonałe ćwiczenie sensoryczne dla dzieci. Rewelacyjna zabawa, która pozwala poznać prawa fizyki rządzące światem… i je łamać!

18-05-2021

Kolory - Maluszki

Powiem wam – ale w sekrecie – Coś czego pewno nie wiecie: Dziś nudziły się kolory, Urządziły więc wybory, Który najładniej wygląda. Każdy niepewnie spogląda... I jak wszystkie w...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...