Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

10-12-2023

Wizyta Mikołaja

W środę 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

10-12-2023

Portret Mikołaja

W oczekiwaniu na wizytę Mikołaja, dzieci zrobiły dziś jego portret. Przyklejały na talerzyku oczka, nosek, brodę i czerwoną czapeczkę. Portrety Mikołaja zostały wywieszone w szatni.

10-12-2023

Ubieramy Choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana to w naszej sali zapanował świąteczny nastrój.

03-12-2023

Zabawy na Śniegu

'' Zima zima za oknami''. Korzystając z uroków zimy postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Maja możliwość hartowania organizmu oraz świetnej zabawy. To doskonała forma na rozwijanie motoryki dużej. Było wesoło i radośnie.

03-12-2023

Pajęczyna

Zajęcia z koordynacji wzrokowo- ruchowej sprawiają dzieciom dużo radości. Dziś dzieci zrobiły pajęczynę, za pomocą której odbijały balon. Dzięki skupieniu, uwagi dzieci i wykonywaniu odpowiednich ruchów pajęczyną balon rzadko upadał na podłogę.

03-12-2023

Wróżby Andrzejkowe

Dzisiaj odwiedziła nas wróżka Esmeralda, która wspólnie z nami bawiła się, czarowała i wróżyła. Dużo radości przyniosła dzieciom zabawa z laniem wosku przez magiczny klucz, najbardziej kojarzona z Andrzejkami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...