Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

29-09-2022

Fantastyczne sukcesy naszej szkoły!

W zeszłym tygodniu SZS "Dolny Śląsk" we Wrocławiu opublikował oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół województwa dolnośląskiego w zawodach rozgrywanych w ubiegłym roku szkolnym, tj. 2021/22.

28-09-2022

Święto Szkoły

23 września 2022 roku obchodziliśmy, jak co roku, nasze Święto Szkoły. Ten dzień zawsze spędzamy w sposób aktywny uczestnicząc w szkolnym rajdzie na terenie Lubania.

01-10-2022

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji chłopcy otrzymali upominki od koleżanek.

01-10-2022

Woreczek sensoryczny z farbami

Zabawy sensoryczne bardzo korzystnie wpływają na rozwój dzieci, dodatkowo gwarantują świetnie spędzony czas. Zabawa ta rozwija motorykę małą, sensorykę, kreatywność, kreatywność, koordynację ręka-oko i cierpliwość.

01-10-2022

Dwie głodne świnki

Świnki zostały wykonane z plastikowych butelek po wodzie. Dzieci karmiły świnki ziarenkami fasolki. Taka zabawa uczy prawidłowego chwytania, wpływa na poprawę koncentracji. Na koniec zabawy świnki miały pełne brzuszki, a dzieci wspaniałą zabawę.

01-10-2022

Więcej ruchu dla maluchów

Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci były radosnym i spontanicznym działaniem, a także pozwalały dzieciom rozwijać się i dawały możliwość osiągnięcia sukcesu.

26-09-2022

Kolorowe nogi u stonogi

Odbite rączki w farbie i na papierze naszych milusińskich utworzyły ,,Żłobkową Stonogę”. Stonoga miała pokolorowane nogi i jak w wierszu Jana Brzechwy : ,,[…] Ucieszyło to stonogę, więc ruszyła szybko w drogę”

26-09-2022

Basen z piłeczkami

Zabawa to nieodłączny element każdego dziecka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

26-09-2022

Kreatywne zabawy z piłeczkami i taśmą

Przyklejanie kolorowych piłeczek do taśmy. Zabawa ta rozwija motorykę małą, koordynację ruchową, logiczne myślenie i skupienie, ale przede wszystkim jest świetną zabawą.

26-09-2022

Samorządzimy!

W trakcie zajęć świetlicowych klas III a,b,c odbyły się zajęcia pt. „Samorządzimy – współpracujemy i współdecydujemy o naszej świetlicy”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...