Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

21-06-2024

Zakończenie roku szkolnego

Uczniowie lubańskich szkół radośnie powitali wakacje.

17-06-2024

Dawne dyrektorki z nowymi pomysłami

Przez kolejne pięć lat lubańskimi szkołami podstawowymi zarządzać będą dotychczasowe dyrektorki. Brak zmian na stanowiskach nie przełoży się jednak na brak zmian w zarządzaniu placówkami, ponieważ każda z pań ma ciekawe pomysły na rozwój naszych szkół.

24-06-2024

OSTATNI DZWONEK I… NIECH ŻYJĄ WAKACJE!

W piątek, 21 czerwca, na korcie tenisowym w SP1, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24. Podczas apelu wysłuchaliśmy krótkich przemówień: Burmistrza Miasta Lubań – pana Grzegorza Wieczorka, dyrektor szkoły – pani Beaty Myśliwiec, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Lubań – pana Marka Kardeli oraz przewodniczącej Rady Rodziców – pani Małgorzaty Sałandyk. Później pożegnaliśmy trzy osoby, które już przechodzą na emeryturę, tj. panie: Alinę Jarosz (wicedyrektorkę placówki), Elżbietę Kożuszyn (nauczycielkę wspomagającą) i Małgorzatę Mruczek (pracownik obsługi). Następnie byliśmy świadkami wręczenia tradycyjnych „Nobelków Dyrektora”, które ufundowała Rada Rodziców, trzem najlepszym uczennicom lubańskiej Jedynki: Julii Mastyce, Amelii Mowczko oraz Alicji Kicule (każda z dziewcząt uzyskała średnią ocen 6,0).

24-06-2024

Kolorowe świadectwa w SP4

Ogólnopolska akcja „Kolorowe świadectwa” ma pokazać różne kolory edukacji. W tym roku włączyła się do niej lubańska „czwórka”.

23-06-2024

Wyjście na lody

Korzystając z pięknej pogody i pierwszych powiewów nadchodzącego lata, postanowiliśmy schłodzić się w lodziarni u pana Zbycha. Maluszki wybierały sobie smak i z przyjemnością zjadały słodkie i pyszne lody. Dzieci były szczęśliwe a ubrudzone buźki oznaczają, że smakowało.

23-06-2024

Rytmika ( Piraci )

Dziś na rytmice z panią Anią wypłynęliśmy na szerokie morza. Maluszki były przebrane za piratów, pięknie zatańczyły oraz pięknie pokazywały.

23-06-2024

Ćwiczenia z woreczkami

Rozwijanie sprawności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z użyciem woreczków. Dzieci dzięki takiej zabawie rozwijają wrażliwość na dotyk, umiejętność utrzymania równowagi, koncentrację oraz skupienie uwagi.

23-06-2024

Szukamy obrazków

Czas na zajęcia w poszukiwaniu obrazków. Kulki żelowe wkładamy do worków strunowych oraz kolorowe obrazki. Dzieci przesuwając palcami odkrywają narysowane przedmioty. Świetna zabawa stymulująca zmysły dotyku i wzroku. Utrwalenie motoryki małej czyli ruch palców i dłoni.

21-06-2024

Certyfikat SP4

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu brała udział w programie "Młode głowy"

20-06-2024

Wędrówka po Ziemi Kłodzkiej

W dniach 15-17.05.2024 uczniowie klasy: IV a i IV c udali się wraz z opiekunami: p. B. Kazan, p. L. Czerwińską i p. A. Szwabowicz udali się na wycieczkę po Ziemi Kłodzkiej. W czasie swojej wyprawy odwiedzili wiele ciekawych miejsc. Zaczęli od zdobycia twierdzy Srebrna Góra, gdzie odbyli wojskową musztrę i asystowali przy wystrzałach z armaty. Przejście labiryntu Błędne Skały to kolejna atrakcja, która czekała na miłośników przygód. Ostatniego zaś dnia poszukiwali złota w kopalni Złoty Stok.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...