Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

03-02-2024

Zimowa Ścieżka Sensoryczna

Chodzenie na boso po folii wypełnionej kolorowymi produktami, takich jak (makaron, kukurydza, ryż, cukier puder, buraki, jabłka). Dostarcza dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych a także możliwości degustowania wszystkich produktów.

01-02-2024

Zapisy do kl. I

Informacja o zapisach do kl. I na rok szkolny 2024/25

31-01-2024

Rekrutacja do miejskich przedszkoli i klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Od 12 lutego br. można składać wnioski o przyjęcie do miejskich przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy i przebieg postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego znajdują się w artykule.

30-01-2024

27 stycznia - Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

„ Zło nie rodzi dobra, ale nie zwycięży dobra. 79. rocznica wyzwolenia Auschwitz.”

28-01-2024

Zimowe Drzewo

Zimowe drzewo to praca plastyczna. Sprawiła, że taka aktywność jest bardzo ciekawa i dzieci chętnie ją wykonują. Praca powstała z użyciem rolki po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej.

28-01-2024

Wielkie przytulanie

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej wzięły udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Wielkie przytulanie".

28-01-2024

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

22-01-2024

Konkurs plastyczny „Niebo w kolorze - spotkanie z zorzą polarną”

10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niebo w kolorze - spotkanie z zorzą polarną”, którego organizatorem było Stowarzyszenia TRAKT z Płocka.

20-01-2024

Rękawiczki

Zabawa w zimowym klimacie, tworzymy kolorowe rękawiczki. Praca plastyczna z wykorzystaniem kolorowej bibuły i kleju, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z wykonanego zadania.

20-01-2024

Słodkie Reniferki na Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to okazja do zrobienia pięknych prezentów. Dzieci na słoik przyklejały oczka oraz nosek. Na koniec wsypywały przepyszne czekoladowe ciasteczka. Prezent z pewnością zostanie doceniony i sprawi Babci i Dziadkowi wielką radość. Życzymy wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrówka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...