Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Informator przedsiębiorcy

Aktualności:

18-10-2023

Zaproszenie na Lubańskie Spotkanie Biznesu

Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński serdecznie zaprasza przedsiębiorców na Lubańskie Spotkanie Biznesu, które odbędzie się 25 października 2023 r. w Lubaniu.

11-01-2023

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 31 stycznia 2023 r. upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych oraz opłaceniu pierwszej raty lub jednorazowej opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2023 roku.

24-01-2022

Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników – EDYCJA II

Komunikat dla naboru elektronicznego – Projekt „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW – EDYCJA II.

20-12-2021

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 31 stycznia 2022 r. upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych oraz opłaceniu pierwszej raty lub jednorazowej opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2022 roku.

22-10-2021

Międzynarodowa współpraca biznesowa - spotkanie informacyjne dla firm

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej oraz Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą produkcją.

09-09-2021

Nowy konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego kierowany do przedsiębiorstw

Wspierasz inicjatywy pracownicze? Włączasz pracowników w działania rozwojowe firmy? A może posiadasz narzędzie ICT wspierające tego typu działania? Weź udział w konkursie! Łączna pula nagród to 550 tys. zł.

10-08-2021

Kongres Firm Rodzinnych już we wrześniu

Jedno z największych w Polsce wydarzeń dla przedsiębiorców rodzinnych – Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”, odbędzie się w dniach 2-3 września we Wrocławiu. Zapraszamy firmy z regionu do uczestnictwa.

10-08-2021

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 30 września br. upływa termin opłacenia trzeciej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży.

30-04-2021

Konsultacje telefoniczne: zasady opłacania składek dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

Oddział w Wałbrzychu - Inspektorat w Lubaniu zaprasza na dyżur telefoniczny dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

28-04-2021

Przedsiębiorco, pamiętaj o terminach!

Wydział Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta Lubań informuje, że w dniu 31 maja 2021 roku upływa termin opłacenia drugiej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...