Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

30-11-2023

Za nami V edycja Festiwalu Kobiet

Jest to wydarzenie, którego beneficjentami są nie tylko panie, ale także mężczyźni, dzieci, a nawet całe rodziny. Przez dwa dni w lubańskiej bibliotece można było wysłuchać wielu interesujących wykładów, których wspólnym mianownikiem było szeroko pojęte zdrowie fizyczne i psychiczne. Wykłady były przeplatane warsztatami artystycznymi i rękodzielniczymi.  

30-11-2023

Za nami „Lubański Turniej Rummikuba”

W sobotę 25 listopada w Lubaniu spotkali się pasjonaci gry planszowej Rummikub z Lubania i regionu na międzypokoleniowym turnieju, zorganizowanym wspólnie przez lubańskie Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” i Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu.

19-10-2023

Kluby sportowe, pochwalcie się swoimi wychowankami!

Już po raz jedenasty Burmistrz Miasta Lubań zaprasza miejskie kluby sportowe do udziału w plebiscycie „Gwiazda Sportu Miasta Lubań 2023” oraz konkursie „Sportowiec Roku Miasta Lubań 2023”.

05-12-2023

Występ świąteczny polsko-niemieckiego CYRKUSA

W polsko-niemieckim CYRKUSie zaczynają się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym tradycyjnie już, jak co roku, cyrkowcy z projektu „CYRKUS w sklepie | im Laden“...

04-12-2023

Zajęcia w OWD

U nas w świetlicy nie brakuje uśmiechu i przyjaznej atmosfery. Tu gdzie dzieci czują się dobrze i swobodnie, mogą skupić się na zabawie i tworzeniu swoich prac, które pokazują jak wielka jest...

01-12-2023

Spotkanie w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym, zorganizowanym w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Lubańskim.

30-11-2023

Zabawa Sylwestrowa w MDK

Serdecznie zapraszamy do zapisów na wspólną zabawę sylwestrową przy muzyce zespołu Relax w składzie Krysia i Janusz w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

27-11-2023

Świąteczny Pokaz Grup i Zespołów Artystycznych MDK

W niezwykłą atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzi nas z pewnością Świąteczny Pokaz Grup i Zespołów Artystycznych MDK.

24-11-2023

Nabór na słuchaczy UTW w Lubaniu

Zapraszamy seniorów na nabór pierwszy i uzupełniający na słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...