Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

11-06-2022

Sensoryka przy muzyce

Na zajęciach było szaleństwo z rozcieraniem i ciapaniem farbami. Poprzez takie zabawy dzieci stymulują zmysł dotyku i wzroku. Zabawa pozwala w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty. Do piosenki Marii Tomaszewskiej pt. ,,My klepiemy do rytmu’’- dzieci pięknie „klepały”.

11-06-2022

Dzień dziecka

Atrakcji z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku nie brakowało. Były bańki mydlane, zabawy z piłką i balonikami, zawody w przeciąganiu liny. Największą i najsmaczniejszą atrakcją było „kupowanie” lodów. Na zakończenie słodki poczęstunek

11-06-2022

Sygnalizator świetlny

Na dzisiejszych zajęciach plastycznych dzieci wykonały sygnalizator świetlny z wyklejanki z bibuły. Na zajęciach przypomnieliśmy o bezpieczeństwie poruszania się po drodze. Taka praca pobudza wyobraźnię i ćwiczy sprawność rączek.

11-06-2022

Strzelająca butelka

Bardzo prosta i zarazem ciekawa zabawa dla dzieci. Do zabawy potrzebujemy: plastikową butelkę, balony, folię aluminiową oraz kubeczki plastikowe. Strzelanie to wrzucanie do butelki kuleczek z foli, którymi trafiamy do celu-piramidy z kubeczków.

09-06-2022

Maluszki - tęcza

09-06-2022

Mali wędkarze

Maluszki łowią rybki czyli trening małych rączek.

09-06-2022

Maluszki - Dzień mamy i taty

Kochana Mamo, Kochany Tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczacie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...