Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

20-11-2023

Dzień Czekolady

Praca plastyczna - tabliczka czekolady palcem malowane. Do wykonania pracy potrzebne były woreczki strunowe z namalowana tabliczką czekolady oraz czekolada. Dzieci chętnie rozcierały czekoladę nie brudząc się przy tym wcale. Takie zajęcia rozwijają wyobraźnię twórczą.

11-11-2023

DZIEŃ FLAGI

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce patriotycznej. Do wykonania pracy potrzebowały białej i czerwonej bibuły. Prace można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

11-11-2023

DZIEŃ JEŻA

Dzieci wykonały jeżyka z gruszki. Jeżyk miał buzię i oczka z pieprzu, a kolce z patyczków kosmetycznych. Ciekawa zabawa która usprawnia ruch chwytny palców, dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową.

11-11-2023

DYNIA Z KOLCAMI

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców i dłoni to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z małą motoryką.Zabawa polegała na zakładaniu gumek recepturek na pinezki, które były wbite w dynię.

11-11-2023

Dzień postaci z bajek

Bajkowo było w starszym żłobku , ponieważ obchodziliśmy dzień postaci z bajek. Dla uatrakcyjnienia tak ważnego dnia dzieci obejrzały teatrzyk pt. Czerwony Kapturek. Oglądanie bajki sprawiła niesamowitą frajdę dzieciom.

04-11-2023

Sekwencja ( dary jesieni )

Zabawa polega na ułożeniu darów jesieni według wzoru ( kasztany, żołędzie, orzechy włoskie ). Zabawy z darami ćwiczą motorykę małą i wspierają koordynację wzrokowo - ruchową. Sekwencja to dobry trening spostrzegawczości i dokładności w wykonywanym zadaniu.

31-10-2023

Chwyt Pęsetkowy

Zabawa polega na złapaniu szczypcami kasztana i przeniesienie do miski. Taka zabawa świetnie ćwiczy chwyt pęsetkowy, koordynację wzrokowo - ruchową, usprawnia motorykę małą, koncentrację uwagi oraz wzmacnia mięśnie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...