Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

03-12-2023

Filharmonia '' Opowieść o Bocianie Maćku ''

28 listopada w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu dzieci ze Żłobka miały przyjemność uczestniczyć w muzycznej opowieści o bocianie Maćku. Dzieci mogły wysłuchać utworów granych na flecie poprzecznym i instrumencie klawiszowym. Nie zabrakło także wykonań wokalnych, które zachwyciły małych odbiorców.

03-12-2023

Dzień Misia

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo misiowych atrakcji, były układanki, zgadywanki, karmienie makaronem, jedzenie herbatników polanym słodkim miodem. Ten dzień w żłobku był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy z misiem.

26-11-2023

Wiewiórki i jej Przysmaki

Zabawa sensoryczna, która usprawnia koordynację wzrokowo - ruchową. Zadaniem dzieci było nakarmienie wiewiórki, co wiązało się wrzuceniem orzecha do jej otwartego pyszczka. Wiewiórka miała pełny brzuszek.

26-11-2023

Zabawy Stolikowe

Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały klocki takie zajęcia pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą cierpliwości i koncentracji.

20-11-2023

Kolorowe Parasole

,,Zła pogoda, kapie woda, kapie z nieba kap,kap,kap" Praca plastyczna twórcza i manualna, wzbogacająca osobowość naszych pociech. Wytworem tego były piękne parasole ozdobione kolorowymi kuleczkami. Praca plastyczna sprawiła dzieciom wiele radości, i można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

20-11-2023

Rozróżnianie Kolorów

Zadaniem dzieci było wybranie chochelką piłeczki i przeniesienie jej w taki sposób aby wrzucić ją do odpowiedniego kosza np, czerwona piłka do czerwonego kosza. Celem zabawy było kształtowanie sprawności fizycznej dzieci oraz doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej.

20-11-2023

Dzień Czekolady

Praca plastyczna - tabliczka czekolady palcem malowane. Do wykonania pracy potrzebne były woreczki strunowe z namalowana tabliczką czekolady oraz czekolada. Dzieci chętnie rozcierały czekoladę nie brudząc się przy tym wcale. Takie zajęcia rozwijają wyobraźnię twórczą.

11-11-2023

DZIEŃ FLAGI

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce patriotycznej. Do wykonania pracy potrzebowały białej i czerwonej bibuły. Prace można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

11-11-2023

DZIEŃ JEŻA

Dzieci wykonały jeżyka z gruszki. Jeżyk miał buzię i oczka z pieprzu, a kolce z patyczków kosmetycznych. Ciekawa zabawa która usprawnia ruch chwytny palców, dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...