Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

11-11-2023

DYNIA Z KOLCAMI

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców i dłoni to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z małą motoryką.Zabawa polegała na zakładaniu gumek recepturek na pinezki, które były wbite w dynię.

11-11-2023

Dzień postaci z bajek

Bajkowo było w starszym żłobku , ponieważ obchodziliśmy dzień postaci z bajek. Dla uatrakcyjnienia tak ważnego dnia dzieci obejrzały teatrzyk pt. Czerwony Kapturek. Oglądanie bajki sprawiła niesamowitą frajdę dzieciom.

04-11-2023

Sekwencja ( dary jesieni )

Zabawa polega na ułożeniu darów jesieni według wzoru ( kasztany, żołędzie, orzechy włoskie ). Zabawy z darami ćwiczą motorykę małą i wspierają koordynację wzrokowo - ruchową. Sekwencja to dobry trening spostrzegawczości i dokładności w wykonywanym zadaniu.

31-10-2023

Chwyt Pęsetkowy

Zabawa polega na złapaniu szczypcami kasztana i przeniesienie do miski. Taka zabawa świetnie ćwiczy chwyt pęsetkowy, koordynację wzrokowo - ruchową, usprawnia motorykę małą, koncentrację uwagi oraz wzmacnia mięśnie.

31-10-2023

Teatrzyk ,, Tygrys Pietrek ''

26 Października w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu, dzieci ze żłobka starszego miały przyjemność obejrzeć teatrzyk ,, Tygrys Pietrek''. Spektakl opowiada o tygrysku który zgubił swoje paski. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie.

28-10-2023

Wykopki

Jedną z jesiennych atrakcji w starszym żłobku były wykopki. Dzieci kopały, zbierały ziemniaki. Ten dzień był pełen emocji i pozytywnych wrażeń. Takie zajęcia wpływają na koordynacje wzrokowo - ruchowa.

28-10-2023

Kasztanowa Układanka

Zabawy z kasztanami rozwijają motorykę małą, wyobraźnię i kreatywność. Na dzisiejszych zajęciach dzieci układały z kasztanów wzory geometryczne i szlaczki. Zabawa podobała się naszym dzieciom.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...