Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

27-04-2022

BRAWO BŁAŻEJ!!!

Uczeń klasy VIII b Błażej Augustyn zajął I miejsce w konkursie z języka angielskiego zorganizowanym przez ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu dla klas ósmych szkół podstawowych.

27-04-2022

Uczą się oszczędzania

Po raz kolejny, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z naszej ,,dwójeczki”, pogłębiali swoją wiedzę o oszczędzaniu uczestnicząc w zajęciach poza szkołą. A gdzie najwięcej można się dowiedzieć o polskich banknotach i monetach, jak nie w banku.

23-04-2022

Chrońmy naszą Ziemię!

Jak co roku, w dniu 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Podczas tego niezwykłego wydarzenia, mamy do czynienia z licznymi akcjami i inicjatywami, mającymi na celu poprawę losów naszej planety.

19-04-2022

BRAWO JULKA!!!

Julia Kowerko z klasy Va, w dniach 9- 10 kwietnia br., uczestniczyła w Pucharze Polski w kolarstwie szosowym ,,Lubuskie Warte Zachodu", który odbył się w Zielonej Górze.

11-04-2022

Mistrzowie skakania w SP2

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju , w SP2 w Lubaniu, odbył się wspólny trening w skakaniu na skakankach oraz szkolny etap Powiatowego Konkursu "Mistrz skakanki" dla klas I-III.

08-04-2022

Szkolne warsztaty wicia palm w SP2

W ostatnim tygodniu społeczność szkolna naszej ,,dwójeczki”, zaangażowała się w tworzenie palm wielkanocnych. Uczniowie wszystkich klas, przy wsparciu rodziców, stworzyli przepiękne, kolorowe prace.

02-04-2022

Wiosenne potyczki rowerowe

Końcem marca w naszej ,,dwójeczce”, rozpoczęły się kolejne zmagania ,które chętnych uczniów klas IV - VIII doprowadzą do zdobycia upragnionego ,,małego rowerowego” prawa jazdy.

02-04-2022

Na wystawie pająków

Wielu uczniów naszej ,,dwójeczki” skorzystało z zaproszenia Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu i uczestniczyło w ciekawych prezentacjach przyrodniczych.

30-03-2022

Brawo Mikołaj!

Po raz kolejny pasja, ciekawość i chęć pomagania zostały nagrodzone, a wiedza znalazła swoje uznanie. Uczeń klasy IV b, Mikołaj Szłabowicz, 26 marca br., uczestniczył po raz kolejny w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

30-03-2022

Skrzyneczki skarbów

W marcu uczniowie klasy 2a oraz 3c wybrali się na warsztaty do Artteza- Polisensoryczne Centrum Wspierania Rozwoju.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...