Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

28-09-2015

Zajęcia biblioteczne uczniów klasy Ia

Dnia 14 września zwiedziliśmy wystawę lalek w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu. Zgodnie stwierdziliśmy, że takie strojne lale prezentują się wspaniale. Bardzo lubimy zabawki, a te były naprawdę piękne.

25-09-2015

Zielony Rower

10 września w naszej szkole gościli leśnicy, którzy prowadzili zajęcia w ramach projektu Zielony Rower. W zajęciach tych brali udział uczniowie klas: III i V. Na początku wszyscy razem rozmawialiśmy o leśnikach i ich pracy w lesie. Następnie podzieliliśmy się na dwie grupy i budowaliśmy piętra lasu, od warstwy skał aż po wysokie drzewa.

24-09-2015

Co słychać u naszych najmłodszych uczniów?

Minęło już kilka tygodni, a my sześcioletnie pierwszaki, poznaliśmy wiele ciekawych rzeczy związanych z nauką i naszą szkołą. Zadomowiliśmy się w naszej klasie, a nawet mamy swój kodeks zachowania. Bardzo dziękujemy mamom, które pomogły nam go wykonać.

09-01-2015

Zapisy do klasy pierwszej

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2  im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu  INFORMUJE, ŻE ZAPISY UCZNIÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE OD 1 WRZEŚNIA 2017 r. ODBĘDĄ SIĘ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...