Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

21-12-2016

Polski Plakat Propagandowy w Galerii Foyer

Galeria Foyer w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu zamieniła się w tętniącą życiem ulicę z nie tak odległych czasów. Wszystko za sprawą wernisażu wystawy „Polski plakat propagandowy”

06-12-2016

Wernisaż wystawy "Polski plakat propagandowy"

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na wernisaż wystawy "POLSKI PLAKAT PROPAGANDOWY" połączony z prelekcją Piotra Kucznira.

28-11-2016

Spotkanie z Mikołajem

Miasto Lubań zaprasza najmłodszych mieszkańców na "Spotkanie z Mikołajem", które odbędzie się 3 grudnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

25-11-2016

Jakub Porada odwiedził Lubań

Jakub Porada, dziennikarz TVN, TVN24 i TTV oraz podróżnik, autor książek podróżniczych i powieści, po raz kolejny odwiedził Lubań. W czasie wizyty spotkał się z pracownikami lubańskiej kultury w Miejskim Domu Kultury, oraz dziennikarzami dwutygodnika „Ziemia Lubańska”.

25-10-2016

Regionalny Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej

Miejski Dom Kultury w Lubaniu oraz Starostwo Powiatowe w Lubaniu zapraszają do udziału w Regionalnym Konkursie Piosenki Agnieszki Osieckiej, który odbędzie się 18 listopada w MDK w Lubaniu.

12-10-2016

Muzyczna niedziela

W najbliższą niedzielę 16 października zapraszamy na nowy cykl "Muzyczna niedziela", w ramach którego raz w miesiącu odbywać się będą spotkania z muzyką na żywo.

14-09-2016

Plan zajęć w nowym roku szkolnym

W roku szkolnym 2016/2017 Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na zajęcia: tańca nowoczesnego, wokalne, tańca towarzyskiego oraz teatralne

06-09-2016

Zapraszamy na zajęcia taneczne

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

13-07-2016

Tajemniczy Zamek Czocha

Wydawać by się mogło, że na temat Zamku Czocha napisano i powiedziano już wszystko. Rozpisywali się o nim polscy jak i zarówno niemieccy historycy, nakręcono wiele filmów dokumentalnych. Dla wielu...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...