Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

17-07-2017

Lubański Konkurs Poetycki

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O czym szepczą bazaltowe skały” O Złote Lubańskie Pióro.

06-06-2017

Kulturalna strona miasta

Od maja Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma nową witrynę internetową oraz nową domenę. Strona została wykonana zgodnie z dzisiejszymi standardami i wymogami.

27-04-2017

Przytulam, bo lubię - konkurs

"Przytulam, bo lubię" to nazwa ogólnopolskiego projektu inspirowanego nowym serialem animowanym dla dzieci. Konkurs plastyczny i specjalne bezpłatne seanse filmowe to elementy składowe projektu.

17-04-2017

Muzyczna niedziela

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Muzyczna niedziela", które odbywa się cyklicznie w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu.

04-04-2017

Pasja - pokaz specjalny

W ramach akcji „Dar dla Aleppo” zainicjowanej przez chrześcijańskie kościoły Dolnego Śląska w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbędzie się specjalny pokaz filmu „Pasja”.

23-03-2017

Marek Piekarczyk - akustycznie

22 kwietnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi Marek Piekarczyk - artysta wszechstronny kojarzony głównie z zespołem TSA.

14-03-2017

Konkurs na pisankę i palmę wielkanocną

Miejski Dom Kultury i dwutygodnik "Ziemia Lubańska" ogłaszają doroczny konkurs na pisankę i palmę wielkanocną.

03-03-2017

Wszystko dla Pań

Przed nami jedno z piękniejszych świąt w ciągu roku - Dzień Kobiet z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu przygotował cykl wydarzeń adresowanych do płci pięknej.

10-02-2017

Spotkanie z okazji 25 lat WOŚP w Lubaniu

W tym roku mija 25 lat działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na spotkanie jubileuszowe.

30-01-2017

Kolędowanie u Bukowińczyków

Czternaście zespołów z całego regionu, ponad stu wykonawców i kilkadziesiąt kolęd i pastorałek to wydarzenie warte zapamiętania. Kolędowanie u Bukowińczyków to doroczna impreza organizowana przez Fundację Bukowińska „Bratnia Pomoc”, chór Echo Bukowiny oraz Miejski Dom Kultury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...