Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze

Aktualności:

15-11-2021

"Czyste Powietrze" - spotkanie informacyjne dla mieszkańców

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta na spotkanie informacyjne w ramach Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 26 listopada.

11-10-2021

Czyste Powietrze dla budynków wielorodzinnych - nabór wniosków

Ruszył nabór wniosków w ramach programu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego”.

15-09-2021

Zaproszenie na cykl webinariów "Akademia Czystego Powietrza"

Na czwartki z programem „Czyste Powietrze”, od 16 września 2021 r., zapraszają: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polski Alarm Smogowy.

09-09-2021

Wymiana kopciuchów w budynkach wielorodzinnych na Dolnym Śląsku ruszy w październiku

Na początku października rusza kolejny pilotaż programu wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji w budynkach wielorodzinnych na Dolnym Śląsku. Oczekiwanymi rezultatami ma być wymiana nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe oraz termomodernizacja.

06-07-2021

Program "Czyste Powietrze" - spotkanie informacyjne dla mieszkańców

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny zaprasza mieszkańców Lubania na spotkanie informujące o zasadach przyznawania dotacji na termomodernizację budynków jednorodzinnych udzielanej w ramach Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 9 lipca (piątek) o godzinie 12.00 w Galerii Łużyckiej.

01-07-2021

Rusza punkt konsultacyjny

Urząd Miasta Lubań informuje, iż we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, od 1 lipca br. uruchomiony został punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...