Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

22-03-2015

Wiosna w młodszej grupie żłobkowej

  Wiosna u maluszków:-)

Właśnie dzisiaj przyszła do nas wiosenka-panienka
sznur bocianów za nią leci dla niej ta piosenka...

                                                                                      J.B

22-03-2015

Zabawy stolikowe w żłobku

  A oto zabawy stolikowe naszych maluszków :)

22-03-2015

Zabawy konstrukcyjne w żłobku

  Zabawa to najważniejsza czynność dzieci. Nie nauka, nie praca, ale właśnie zabawa powinna zajmować najwięcej czasu w działalności dziecka. Dlatego w marcu proponujemy Państwu temat o zabawie, a konkretnie o jednej z jej rodzajów, mianowicie zabawie konstrukcyjnej. Jest to rodzaj zabawy chyba najważniejszy spośród zabaw, gdyż opiera się na manipulacji rąk

13-03-2015

Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające:)

 

W naszym żłobku odbywają się często zajęcia umuzykalniające:)Dzieci grają na różnych instrumentach w rytm piosenki „Panie Janie...”.W ostatnim czasie dzieci grały na grzechotkach,które własnoręcznie zrobiły i przyozdobiły. Ależ to była orkiestra:)
 

13-03-2015

Zakładamy ogródek

  Nie mogąc doczekać się nadejścia wiosny postanowiliśmy założyć w  naszej sali zielony ogródek. Zgromadziliśmy potrzebne przybory  , doniczki, konewki, ziemię i  nasionka.

13-03-2015

Biedroneczki

''Biedroneczki są w kropeczki''

Starsza grupa żłobkowa na jednych z zajęć plastycznych wykonała piękne biedroneczki wykonane z papierowych talerzyków . Maluszki naklejały oczka i kropeczki a następnie liczyły ile każda biedronka ma   kropeczek .  

08-03-2015

Wizyta u stomatologa


Dzieci ze starszego żłobka wybrały się z wizytą do gabinetu stomalologicznego na specjalne zaproszenie pani stomatolog-Agnieszki Sztandera.

03-03-2015

Pyszny sok z zielonej pietruszki

My o swoje zdrowie dbamy, bo się zdrowo odżywiamy

Żłobek Miejski w Lubaniu przyłączył się do programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”. Fundacja Rozwoju Dzieci im. J.A.Komeńskiego –koordynuje cały ten projekt.

27-02-2015

Zakładamy KĄCIK CZYŚCIOSZKA

 
''Mam mydełko i ręczniczek,
  Mycie rączek dzielnie ćwiczę..''

W środę 25.02.2015 dzieci ze starszej grupy żłobkowej założyły ''KĄCIK CZYŚCIOSZKA'' . Maluszki uważnie słuchały bajki Urszuli Piotrowskiej '' Dbamy o czystość '' , gdzie słoń Izydor i miś Anatol zakłada kącik czystości .

27-02-2015

Weterynarz

„Gdy Ci zwierzę zachoruje
wiedz, że człowiek się znajduje
co wybrał zawód taki,
w którym leczy się zwierzaki''


24 lutego 2015 r. grupa starszaków ze żłobka wybrała się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego " KEROS "przy ulicy Mikołaja. Celem naszego spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza, kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt, uświadomienie, że zwierzęta, tak jak i ludzie, są żywymi istotami, które też chorują i cierpią, oraz wymagają pomocy i leczenia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...