Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 1

Aktualności:

22-10-2013

Jesień do nas zawitała...

„Jesień do nas zawitała, wszystkie liście pomalowała. Krzewy ,drzewa ozłociła, wszystko rosą pięknie umyła…”               

 

 

21-10-2013

Rasti odwiedza przedszkole

Pracownicy Straży Ochrony Kolei Posterunek w Węglińcu P. Andrzej Olszewski , P. Marek Mazurkiewicz  i pies Rasti odwiedzili nasze przedszkole i zapoznali wychowanków z zasadami bezpiecznego zachowania się podczas spotkania z nieznajomym psem. 

13-10-2013

Przedstawienie "Marzenia do spełnienia"

 

1 października nasze przedszkolaki miały okazję do  obejrzenia widowiska tetralno-muzycznego, pt.:   'Marzenia do spełnienia”. 

 

 

07-10-2013

My też pomagamy Kamilowi

 

Przedszkolaki również włączyły się do pomocy starszemu koledze- Kamilowi. Na dzień dzisiejszy zgromadziliśmy już 3 worki 150 l. plastikowych zakrętek. Z dnia na dzięń  zakrętek ciągle przybywa. rzucają nie tylko dzieci, rodzice, ale też personel naszego przedszkola.Wierzymy ,że każda przyniesiona zakrętka  przybliży Kamila do odzyskania zdrowia.

I.Z.

06-10-2013

Sałatka owocowa

Dzieci z grupy 4-latków korzystając  z jesiennych zbiorów owoców postanowiły zrobić sałatkę owocową. Po przebraniu się w fartuszki, chusteczki oraz wyszorowaniu rączek, przystąpiły do pracy.

06-10-2013

Bezpiecznie na drodze - czyli ważna wizyta w przedszkolu

  20.09.2013r. najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjanta. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta.       

 

 

06-10-2013

Akcja "Pomóżmy czworonogom"

  4 października obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Razem z dziećmi chcemy pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom. Od dnia 4 października organizujemy zbiórkę karmy(i nie tylko) dla psów i kotów przebywających w schronisku w Dłużynie .     

 

 

29-09-2013

Przedstawienie pt. :Twoje abecadło"

TWOJE ABECADŁO to spektakl dla dzieci w wyk. Teatru Humoru z Wałbrzycha Jest to wesoło potraktowana retrospekcja naszego życia, począwszy od najmłodszych lat, poprzez różne etapy szkoły do bardzo zaawansowanej dorosłości. Oprócz walorów rozrywkowych spektakl ten zawiera sporą dozę wartości wychowawczych.

14-09-2013

Multimedialne przedszkole

Nasze p-le od 1 września 2013 r. realizuje innowacyjny program "Multimedialne przedszkole"- program edukacji przedszkolnej.

10-09-2013

Poznajemy najbliższą okolicę

Poznajemy najbliższą okolicę......( W myśl realizowanego przez P.M nr 1 projektu "Multimedialne Przedszkole"

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...