Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

05-04-2013

Marzec 2013 w Inkubatorze NGO w Lubaniu

Kolejny miesiąc działalności lubańskiego Inkubatora Organizacji Pozarządowych przeszedł do historii. Obecnie już 42 organizacje z powiatu lubańskiego i lwóweckiego korzystają z naszego wsparcia infrastrukturalnego, doradztwa i tematycznych spotkań szkoleniowych.

29-03-2013

Komunikat - woda

Szanowni Państwo, 1 kwietnia br., mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców miasta i jego okolic, decyzją Burmistrza Miasta Lubań i Prezesa Lubańskiego...

29-03-2013

Wielkanoc 2013

29-03-2013

Ogłoszenia o przetargach

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ o g ł a s z a kolejny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalno-gospodarczym ...

29-03-2013

Składanie deklaracji "śmieciowych" możliwe do 12 kwietnia

Burmistrz Miasta Lubań uprzejmie informuje, że został wydłużony termin składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi do dnia 12 kwietnia 2013 roku.

27-03-2013

Życzenia Wielkanocne

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,
przykrył jajka i koszyki
a kurczaczkom zmarzły nóżki,
więc się tulą do rzeżuszki,
lecz choć śnieg nam pada w święta
i pogoda taka wstrętna
my święconym się dzielimy
                                                            i radości wszem życzymy.

                                                                              Straż Miejska

27-03-2013

26-03-2013

Edukacja Ekologiczna z Gliną i Barwą

Saksońska Fundacja Krajowa ds. Przyrody i Środowiska Naturalnego (Drezno / Niemcy; www.lanu.de) oraz Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań; www.pogranicze-csb.home.pl), w ramach projektu „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku - projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej“, serdecznie zapraszają EDUKATORÓW EKOLOGICZNYCH z DOLNEGO ŚLĄSKA (powiaty: lubański, lwówecki, zgorzelecki, bolesławiecki, jeleniogórski / miasto Jelenia Góra) i Saksonii do udziału w bezpłatnej Konferencji Regionalnej Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej Saksonia – Dolny Śląsk, która odbędzie się 8 kwietnia 2013 r. w Zittau (Niemcy).

22-03-2013

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza pełnomocników powiatowych i gminnych ds. organizacji pozarządowych(osoby zajmujące się sprawami organizacji pozarządowych w gminie/powiecie) na Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO, które odbędą się 26 maja 2013 r.

20-03-2013

40 000 zł dla Mikroprzedsiębiorcy roku 2013

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...