Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

29-08-2012

Komunikat CEIDG

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!
Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

21-08-2012

Zostań Najlepszym Beneficjentem w tym roku - konkurs "Dolnośląski Lider RPO"

Zapraszamy lokalne samorządy, instytucje, uczelnie wyższe, placówki opieki medycznej i przedsiębiorców, którzy są beneficjentami Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, do wzięcia udziału w konkursie „Dolnośląski lider RPO”. Prócz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej statuetki, zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

21-08-2012

Zrób zdjęcie i pojedź do Brukseli – konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie”, organizowanym przez Komisję Europejską na jej Facebooku. Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych.

06-08-2012

Pozarządowy Fundusz Pożyczkowy

Projekt pn.: „Fundusz Pożyczkowo-Poręczeniowy jako narzędzie zapewnienia trwałości instytucji ekonomii społecznej” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje...

02-08-2012

Przedsiębiorco - DOŁĄCZ DO NAS !

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że najlepszym źródłem informacji o tym co, dzieje się w Lubaniu w sferze spraw ogólnomiejskich, gospodarczych, turystycznych, oświatowych i kulturalnych jest strona miejska.

18-07-2012

Propozycja współpracy

Informacja dla przedsiębiorców.

27-06-2012

Dobry przedsiębiorca to nowoczesny przedsiębiorca. Nie bój się nim zostać. Jesteśmy z Tobą !

Urząd Miasta Lubań wraz z międzynarodowym Portalem e-B2B specjalnie dla Państwa przygotował specjalny program wsparcia i rozwoju małej firmy.

04-06-2012

Punkt Konsultacyjny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego

Nowo utworzony Punkt Konsultacyjny OSA w Lubaniu, którego siedziba mieści się przy ul. Bracka 12.

10-05-2012

Ankieta oceniająca klimat dla przedsiębiorczości w Lubaniu

Niniejsza ankieta została opracowana na potrzeby programu „ Tworzymy nasze jutro”, którego twórcą i realizatorem będzie Urząd Miasta Lubań i lubańscy przedsiębiorcy. Państwa ocena pozwoli na obiektywną ocenę podejmowanych przez miasto działań oraz pozwoli na opracowanie planu współpracy.

20-01-2012

Komunikat dla osób chcących założyć działalność gospodarczą oraz dla przedsiębiorców!

Od 1 lipca 2011r. obowiązują nowe przepisy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej na podstawie, której osoba chcąca założyć działalność gospodarczą może to zrobić nie wychodząc z domu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...