Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

22-03-2013

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza pełnomocników powiatowych i gminnych ds. organizacji pozarządowych(osoby zajmujące się sprawami organizacji pozarządowych w gminie/powiecie) na Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej oraz Targi NGO, które odbędą się 26 maja 2013 r.

20-03-2013

40 000 zł dla Mikroprzedsiębiorcy roku 2013

Fundacja Kronenberga organizuje konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

19-03-2013

Program Europejski Wspólnoty Terytorialnej Polska – Czechy

4 kwietnia 2013 roku mija termin dostarczenia wniosków aplikacyjnych do Programu Europejskiej Wspólnoty Terytorialnej Polska – Czechy.

18-03-2013

Szkolenie ze sporządzania wniosków

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza na szkolenie ze sporządzania wniosków o płatność w projektach dofinansowanych z programu regionalnego dla naszego województwa. W tym miesiącu spotkania odbędą się 26 i 27 marca (termin do wyboru) w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego (Wybrzeże Słowackiego 12-14 we Wrocławiu). Szkolenia są jednodniowe, bezpłatne i mają charakter warsztatowy.

14-03-2013

Zaproszenie do udziału w warsztatach/szkoleniach

W związku ze zbliżającym się, granicznym terminem składania wniosków projektowych w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, który przewidziany jest dla dziedzin: 2.1 Rozwój przedsiębiorczości i 3.2 Wspieranie przedsięwzięć kulturalnych, rekreacyjno-edukacyjnych oraz inicjatyw społecznych na 17 czerwca br. mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach/szkoleniach.

13-03-2013

Ankieta

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, jedna z największych Uczelni Biznesowych w Polsce wraz z Zachodnią Izbą Gospodarczą organizacją samorządu gospodarczego powołaną dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych, prowadzą badania naukowe, których celem jest poznanie warunków pracy i życia przedsiębiorców. Ankieta adresowana jest do przedsiębiorców - właścicieli przedsiębiorstw.

13-03-2013

„Pożyczki na działania społeczne – oferta pozarządowego Funduszu Pożyczkowego”

Reprezentujesz organizację pozarządową, spółdzielnię socjalną, jesteś zainteresowany alternatywnymi formami finansowania działalności swojej organizacji i chcesz dowiedzieć się jak działają zwrotne instrumenty finansowe w Polsce i w Europie? Jesteś pracownikiem samorządu lokalnego i na co dzień zajmujesz się tematyką III sektora? Chciałbyś dowiedzieć się, jak organizacje mogą pozyskać środki na działalność i skorzystać z atrakcyjnych pożyczek? Jeśli tak to zapraszamy na dwudniowe szkolenie we Wrocławiu.

08-03-2013

Luty 2013 w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu

Luty w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu był równie pracowity jak poprzednie miesiące. W tym najkrótszym miesiącu w roku, aż 120 razy zawitały do Inkubatora osoby, reprezentujące organizacje pozarządowe z powiatu lubańskiego i lwóweckiego. Oprócz korzystania z szerokiej oferty wsparcia infrastrukturalnego, obejmującej m.in. drukowanie, kserowanie, czy też dostęp do Internetu, uzyskano także wsparcie doradcze w sprawach związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych.

07-03-2013

Mobilny Punkt Informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego na lata 2007

Punkt Informacyjno-Kontaktowy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 w Lubaniu we współpracy z Gminą Leśna zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w konsultacjach indywidualnych w ramach Mobilnego Punktu Informacji.

06-03-2013

„Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej ma zaszczyt zaprosić Państwa do składania nominacji w Konkursie „Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”. Konkurs wyróżni podmioty ekonomii społecznej, w tym organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki samorządu terytorialnego, które łączą w swojej działalności cele społeczne i ekonomiczne. Zapraszamy Państwa do składania nominacji w obrębie czterech kategorii konkursowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...