Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

20-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Torowej w Lubaniu wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu .

20-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Mickiewicza w Lubaniu wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

20-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu wykorzystywanego na cele inne niż mieszkalne Nr L1, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 w Lubaniu wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

12-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Lubań z dnia 11 sierpnia 2015 roku dotyczące pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Lubaniu przy ul. Przemysłowej.

12-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłsza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej na ogródek warzywno-kwiatowy lub rekreacyjny, położonej w Lubaniu na zapleczu budynku mieszkalnego przy ul. Armii Krajowej 14.

12-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej na ogródek warzywno-kwiatowy lub rekreacyjny, położonej w Lubaniu na zapleczu budynku mieszkalnego przy ul. Armii Krajowej 14.

12-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej na ogródek warzywno-kwiatowy lub rekreacyjny, położonej w Lubaniu na zapleczu budynku mieszkalnego przy ul. Armii Krajowej 17.

12-08-2015

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań z dnia 12 sierpnia 2015 roku do Zarządzenia nr 174/2015 w sprawie przeznaczenia do najmu lub dzierżawy w trybie bezprzetargowym lub przetargowym nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Miejskiej Lubań.

05-08-2015

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem użyteczności publicznej, położonej w Lubaniu przy ul. Bankowej 6.

30-07-2015

Fundusze dla przedsiębiorstw na szkolenia

5 sierpnia 2015 r., w godz. 10:00-13:30 Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze organizuje spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z Funduszy Europejskich na szkolenia dla przedsiębiorców. Spotkanie będzie zorganizowane w ramach realizowanego cyklu spotkań informacyjnych pod hasłem „Środa z Funduszami”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...