Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-06-2022

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja Sudeckiego Festiwalu Minerałów, stąd działania promocyjne nabierają intensywnego tempa.

ulotki SFM na tle zamku Czocha

Od 1 do 3 lipca Lubań ponownie zamieni się w stolicę mineralogicznych wrażeń. Promocja trwa już od dłuższego czasu, ponieważ w tej materii zawsze jest coś do zrobienia. Oprócz strony wirtualnej organizatorzy starają się reklamować imprezę każdym dostępnym kanałem, m.in. poprzez rozdawanie ulotek i plakatów, ale też bywanie na innych większych wydarzeniach o profilu mineralogicznych, choć nie tylko.

W czerwcu, poza wizytą na Święcie Granitu Strzegomskiego, ambasadorzy SFM pojawili się na Zamku Czocha, gdzie odbywała się impreza pod nazwą Twierdza Smaków - V Festiwal Kuchni Historycznej. Rozdawanie ulotek na zamkowym dziedzińcu spotkało się z bardzo dobrym odbiorem. Bez wątpienia była to zasługa maskotki miasta Lubań – Wieży Brackiej, która cieszyła się dużą sympatią najmłodszych, ale też nieco starszych uczestników festiwalu. Maskotka chętnie pozowała do zdjęć, nie zapominając przy tym, że jest w pracy i ma do wykonania bardzo ważne zadanie. Z pewnego źródła wiemy, że spisała się na medal i zaprosiła na Sudecki Festiwal Minerałów wiele osób. Jednak atrakcji na SFM będzie tak dużo, że spokojnie miejsca wystarczy dla wszystkich.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...