Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-04-2020

Wspólnota Anonimowych Alkoholików pragnie poinformować wszystkie osoby poszukujące pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu, że istnieje możliwość kontaktów i spotkań z członkami AA za pośrednictwem telefonu oraz internetu. Jesteśmy świadomi, jak trudno jest w obecnej sytuacji osobom uzależnionym znaleźć pomoc w tym zakresie.
W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw takim potrzebom, Wspólnota AA udostępnia wszystkim zainteresowanym otrzymaniem pomocy w radzeniu sobie z problemem alkoholowym, możliwość spotkań telefonicznych i internetowych.

Informację na ten temat można uzyskać poprzez:

- infolinię 801 033 242,

- czat online na stronie  http://aa.org.pl, https://aa24.pl lub https://aa24.pl/pl/mityngi-on-line

Informujemy również, że w Lubaniu działają dwie grupy Anonimowych Alkoholików, spotykające się na tzw. mityngach. Grupy te spotykają się w Lubaniu przy ulicy Plac 3 Maja 11 (I piętro) w:

- poniedziałki o godz. 18:00 -  grupa AA "Dromader"

- piątki o godz. 18:00 - grupa AA "Zwrot"

Obecnie w związku z pandemią koronawirusa mityngi obu grup są zawieszone do odwołania, ale można z tymi grupami kontaktować się pod numerem telefonu:

-   782887580 (p. Renata)

-   661095989 (p. Adam) 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...