Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-11-2012

W czwartek 8 listopada nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze policji.- rodzice naszego wychowanka Kuby Czerskiego. Podczas spotkania przedszkolacy dowiedzieli się o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacjach innych zagrożeń.


Policjanci przypomnieli również o konieczności noszenia ubrań, które posiadają elementy odblaskowe. Celem spotkania było przede wszystkim przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy. Oprócz przypomnienia zasad, przedszkolaki mogły pooglądać gadżety, które, na co dzień pomagają policjantom w pracy – gwizdały na gwizdku, świeciły latarką, a nawet mogły przymierzyć prawdziwą policyjną czapkę. Mamy nadzieję, że spotkanie z policjantem, było dla dzieci nie tylko dobrą zabawą, ale przede wszystkim przyczyniło się do lepszego zrozumienia i zapamiętania zasad bezpiecznego poruszania się po chodnikach i ulicach.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...