Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

06-03-2013

„Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej ma zaszczyt zaprosić Państwa do składania nominacji w Konkursie „Dolnośląski Przedsiębiorca Społeczny Roku 2012”. Konkurs wyróżni podmioty ekonomii społecznej, w tym organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki samorządu terytorialnego, które łączą w swojej działalności cele społeczne i ekonomiczne. Zapraszamy Państwa do składania nominacji w obrębie czterech kategorii konkursowych.

16-02-2013

Kursy zawodowe finansowane z Unii Europejskiej

Pracownicy dolnośląskich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnych kursach takich jak Monter rusztowań, Operator wózków jezdniowych, Operator żurawi samojezdnych czy Operator suwnic sterowanych z poziomu roboczego. Szkolenia kończą się egzaminem państwowym, którego zdanie uprawnia do obsługi danych maszyn i urządzeń.

 

16-02-2013

Lubań w perspektywie rozwoju dolnośląskiej gospodarki

Każdy z nas może powiedzieć i nie minie się z prawdą, że mieszka w granicach jednego z najbardziej uprzemysłowionych województw Polski. Jednak nie skłamie również ten, kto stwierdzi, że gospodarcze tętno wielu położonych na południowych oraz zachodnich rubieżach Dolnego Śląska miast i wsi (niestety w tym również Lubania), jest bardzo słabe.

22-01-2013

Bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA ROLNIKÓW i DOMOWNIKÓW.

21-01-2013

Mobilny Punkt

Mobilny Punkt Informacji o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 w Radogoszczy.

10-01-2013

Podsumowanie roku w Lokalnym Inkubatorze Organizacji Pozarządowych w Lubaniu

Od kwietnia 2012 r. Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, przy współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych i Centrum ds. Klęsk i Katastrof Żywiołowych „Tratwa”, prowadzi w Lubaniu LOKALNY INKUBATOR ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH (NGO) z powiatu lubańskiego i lwóweckiego.

09-01-2013

Dotacje dla przedsiębiorstw w 2013 roku z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w roku 2013, realizuje działania na rzecz wsparcia i rozwoju przedsiębiorstw. Obowiązkiem spoczywającym na PARP jest dołożenie wszelkich starań, aby wsparcie to, wykorzystane zostało w sposób najbardziej efektywny. Misją przewodnią PARP jest „wsparcie przedsiębiorców w realizacji ich wizji”. Przedsiębiorcy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej będą w szczególny sposób wspierane przy realizacji wszystkich istotnych funkcji działania przedsiębiorstwa poprzez szkolenia, doradztwo oraz dofinansowanie.

02-01-2013

Przedsiębiorco pamiętaj!

31 stycznia 2013 r. upływa termin: 1/złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży wyrobów alkoholowych w 2012 r.
2/opłacenia pierwszej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów zawierających alkohol w 2013 r.

28-12-2012

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu

Od 11  grudnia 2012 r. bezpłatną informację na temat Funduszy Europejskich 2007 - 2012 na terenie województwa dolnośląskiego zapewnia Główny Punkt informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu.

24-12-2012

Bezpłatne spotkanie animacyjno - doradcze

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji i liderów z powiatu lubańskiego i lwóweckiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu animacyjno-doradczym pt. „Zasady przyznawania dotacji w ramach konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2013”, które odbędzie się w Lubaniu 2 stycznia 2013 r. (środa) – godz. 17.00 – do ok. 19.00.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...