Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

05-06-2021

Konkurs dla uczniów „Moja ulica leży w Europie”

Lokalny Inkubator NGO w Lubaniu informuje, że do 30 czerwca trwa konkurs dla uczniów “Moja ulica leży w Europie”, organizowany przez Polską Agencję Prasową. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody pieniężne.

02-06-2021

Aktywnie, zdrowo i kolorowo z okazji Dnia Dziecka!

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” (Jan Paweł II) – to jeden z cytatów o dzieciach, obok którego nie można przejść obojętnie.

02-06-2021

Dzień Dziecka w SP nr 4 w Lubaniu z echem 60 – lecia szkoły!!!

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest dzień 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Jest to dzień szczególny, ponieważ w tym dniu wszystkie dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto.

02-06-2021

DZIEŃ DZIECKA W 4B

Nareszcie razem!!! W doskonałych humorach, wśród zwierząt i pięknego krajobrazu przyrody, ciesząc się promieniami ciepłego słońca...

02-06-2021

Mamy Laureatkę Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny 2021” wśród klas 7-8!

Bezbłędne pisanie i przyswajanie zasad ortograficznych jest niełatwą sztuką. W dniu 15 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z ortografią w wiosennej edycji ogólnopolskiego konkursu „Orzeł Ortograficzny 2021”.

01-06-2021

Projekt Uniwersytetu Dzieci III c SP4 „W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?”

W roku szkolnym 2020/2021 klasa III c zrealizowała projekt zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci pt. „W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?”. Uczniowie odkrywali, jak niezwykły jest kosmos!

01-06-2021

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który czekają zarówno młodsze jak i starsze dzieci. W związku z tym świętem w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi alpakami.

30-05-2021

Alpaki

W ogrodzie przedszkolnym odbyły się zajęcia edukacyjne z przyjaznymi Alpakami - to zwierzątka o bardzo łagodnym usposobieniu i pozytywnie nastawione do dzieci, które można pogłaskać, przytulić i nakarmić. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą miłych zwierząt.

30-05-2021

Zabawy stolikowe

Zalety zabaw konstrukcyjnych: rozwijają sprawność manualną dzieci poprzez tworzenie różnych konstrukcji z klocków, uczą precyzji i koordynacji ruchowej, rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię i pomysłowość. Taka zabawa daje wiele radości i satysfakcji.

30-05-2021

Egzamin ósmoklasisty

W dniach 25-27 maja br. uczniowie klas ósmych zmagali się z egzaminem sprawdzającym ich wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z języków obcych nowożytnych. Do testu przystąpili wszyscy ósmoklasiści naszej szkoły - 47 uczniów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...