Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

17-10-2019

Spektakl „Królowa Śniegu”

Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, dlatego z przyjemnością wybraliśmy się do lubańskiego MDK na spektakl pt.„Królowa śniegu”.

16-10-2019

Bajkowe popołudnie

W dniu wczorajszym w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” grupę IV odwiedziła mama Mai Z.

16-10-2019

PROJEKT „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

16-10-2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

15-10-2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

W przedszkolu 14 października to nie tylko dzień potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

09-10-2019

Bezpieczny przedszkolak - PM 1

Realizując tematykę bezpieczeństwa w przedszkolu i w drodze do przedszkola nauczycielki z gr II ( dzieci 4 - letnie) zapoznały wychowanków z zasadami ruchu drogowego, poruszania się pieszych, odpowiedzialnego stosowania się do znaków i sygnałów drogowych.

09-10-2019

"Magiczna moc bajek" - PM 1

Grupa 4 - latków rozpoczęła przygodę z projektem "Magiczna moc bajek".

08-10-2019

„BĄDŹ BEZPIECZNY” – WIZYTA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Dnia 08 października 2019 roku w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu odbyło się spotkanie przedszkolaków z paniami policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Lubaniu. Tematem wizyty było „ Bezpieczeństwo dzieci na drogach”.

08-10-2019

Jesień z projektem Zdrowo i sportowo

Zdrowo i Sportowo to akcja skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci do 10 roku życia.

08-10-2019

"Bajka o Rybaku i Złotej Rybce" - PM 1

Już po raz kolejny na naszej przedszkolnej „scenie” gościliśmy Teatr Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha, tym razem w spektaklu pt. "Bajka o Rybaku i Złotej Rybce"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...