Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

18-10-2019

Rekord w RKO!

W Lubaniu ponad tysiąc osób ma swój wkład w tegorocznym biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej!

16-10-2019

Droga do szkoły

Bezpieczna droga do szkoły to akcja skierowana do wszystkich uczniów, ale zwłaszcza do uczniów klas najmłodszych – warto zawsze przypomnieć, jakich zasad należy przestrzegać, aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

17-10-2019

Spektakl „Królowa Śniegu”

Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, dlatego z przyjemnością wybraliśmy się do lubańskiego MDK na spektakl pt.„Królowa śniegu”.

17-10-2019

Stalag VIII A i historia miejsca pamięci

„Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości“ – Pierwsze warsztaty w ramach projektu Interreg

17-10-2019

Leśna lekcja

Dnia 7.10.2019 r. uczniowie klas IIb i IIIa wraz z wychowawczyniami wyruszyli na leśną wycieczkę do Świeradowa. Po przybyciu na miejsce dzieci przywitały się z panią leśnik, która poprowadziła dzielnych turystów leśnym szlakiem.

16-10-2019

Jesienne niespodzianki…

Pomimo słoty i wiatru Jesień zawitała do naszej szkoły w słonecznych barwach, okraszonych wyjątkowym gestem serca. Oto przy kompleksie boisk „Orlik” pojawił się nowy nabytek – wiata wyposażona w krzesła i stoły.

16-10-2019

Bajkowe popołudnie

W dniu wczorajszym w ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” grupę IV odwiedziła mama Mai Z.

16-10-2019

PROJEKT „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

16-10-2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

15-10-2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019

W przedszkolu 14 października to nie tylko dzień potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...