Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

16-12-2018

IDĄ ŚWIĘTA…

Z okazji zbliżających się świąt przedstawiciele społeczności szkolnej oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej wspólnie dekorowali pierniki w ramach zajęć warsztatowych.

16-12-2018

Mikołajki w SP3

Dnia 6.12.2018 r. klasy I-II odwiedził Święty Mikołaj. Obdarowane upominkami dzieci udały się na warsztaty plastyczne zorganizowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu nr....

18-12-2018

Sukces uczennic lubańskiej Jedynki –1 i 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

W dniu 12 grudnia br. odbyła się w naszej szkole IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „Dążymy do zera: zero nowych zakażeń HIV, zero dyskryminacji, zero zgonów związanych z AIDS”, w której wzięły udział cztery szkoły podstawowe z Lubania.

18-12-2018

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców w lubańskiej Jedynce

Już po raz drugi Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Lubaniu była organizatorem finału powiatu lubańskiego w tenisie stołowym chłopców. Tegoroczne rozgrywki skupiły grupy wiodące prym w tej dyscyplinie sportowej.

18-12-2018

Szkolny konkurs szopek bożonarodzeniowych w lubańskiej Jedynce

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w XVI edycji konkursu na „Szopkę bożonarodzeniową”. Konkurs został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Lubaniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Trójcy w Lubaniu.

18-12-2018

Świąteczne przedstawienie

Dzisiaj starszaki z grupy III zaprosiły nas na przygotowany występ z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

18-12-2018

Rodzinny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza bombka” rozstrzygnięty!!

We wtorek 11 grudnia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą bombkę”.

16-12-2018

Pierwszoklasiści z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu

W ramach projektu edukacji regionalnej „Lubię Lubań”, lubańscy funkcjonariusze gościli uczniów kl.1a SP2 w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu. Uczniowie zapoznali się z pracą policjantów. Poznali też zasady szeroko pojętego bezpieczeństwa.

16-12-2018

Plastyczne potyczki rozstrzygnięte

W ramach realizacji projektu „Jesień dla Niepodległej” odbył się szkolny konkurs plastyczny klas I-III, pt. „Złota polska jesień”.

16-12-2018

Uwaga! Głosujemy!

Zostało juz bardzo niewiele czasu! Prosimy o głosy:) każdy może oddac 5 głosów dziennie. Jesteśmy już na 93 miejscu! Wystarczy kliknąć w link poniżej ⬇️ ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...