Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

20-02-2018

Witajcie w Jedynkowej Akademii… - Dni Otwarte w SP1

Dnia 15 lutego br. lubańska „Jedynka” otworzyła w popołudniowych godzinach swoje drzwi dla przedszkolaków i ich rodzin. Na tę wyjątkową wizytę przygotowanych zostało dla naszych gości z przedszkoli wiele atrakcji i niespodzianek.

19-02-2018

WALENTYNKOWE SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich wnuków niezwykle ważne kartki w kalendarzu! I choć styczeń już za nami dopiero teraz mieliśmy okazję zaprosić babcie i dziadków na obchody tych dni do naszego przedszkola.

23-02-2018

Chrupkowe budowle

Pomysł na świetną i twórczą zabawę z dziećmi to chrupki kukurydziane i patyczki. Dzieci łączyły elementy wg własnej wyobraźni i powstały super budowle.

23-02-2018

Dzień Niedźwiedzia Polarnego w żłobku

W tym tygodniu dzieci obchodziły Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Z tej okazji dzieci wykonały piękne prace plastyczne z niedzwiadkiem w roli głównej.

23-02-2018

Rurki z bitą śmietaną

W tym tygodniu było w żłobku prawdziwe domowe przedszkole. Postanowiliśmy więc wybrać się z dziećmi do galerii na rurki z kremem i słodkie ciastka. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki :)

23-02-2018

Sztuczny śnieg w żłobku

Dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach grupowych. W tym tygodniu dowiedziały się o tym, jak uzyskać sztuczny śnieg. Następnie poznały jego konsystencje poprzez dotyk. Na koniec zrobiliśmy wspólnego bałwanka .

23-02-2018

Idziemy do kina - "Dlaczego jest zimno?" - PM 1

W związku z udziałem w projekcie "Kino - przedszkole" dnia 20 .02. 2018r. przedszkolaki wybrały się do kina Wawel na prelekcję pt.'Dlaczego jest zimno"?

22-02-2018

Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w lubańskiej Jedynce

Język ojczysty to skarbnica naszej kultury i doświadczeń, dlatego jako młode pokolenie powinniśmy szczególnie dbać o jego kultywowanie, wyrażając dbałość o poprawność językową naszych wypowiedzi ustnych i tekstów pisanych.

22-02-2018

Koło małe, koło duże...

Kółko małe, kółko duże. Nóżki prosto, rączki w górze. Schyl się w prawo, schyl się w lewo, Tak jak w lesie szumi drzewo. Nasze zabawy z kołami.

22-02-2018

Światowy Dzień Kota

W poniedziałek obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W tym dniu każde z dzieci upodobniło się do swoich czworonożnych przyjaciół i miało wymalowane wąsy oraz koci nosek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...