Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

25-05-2021

Mamy Laureatów Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem „Wędrówki Szlakiem Wartości 2021”!

Myślą przewodnią tegorocznej edycji konkursu wojewódzkiego „Wędrówki Szlakiem Wartości 2021” było pożegnanie, a jego głównym założeniem-propagowanie idei pokoju oraz uświadomienie jego wartości jako przeciwwagi dla agresji i wrogości, ...

25-05-2021

Laureaci ogólnopolskiego konkursu z lingwistyki matematycznej Wieża Babel

Czym są zagadki logiczne? To wszelkiego rodzaju zadania, przy których należy nieco pogłówkować, by znaleźć nieoczywiste rozwiązania. Poza zwykłą rozrywką zagadki wpływają na umiejętność logicznego myślenia, a przecież ono zawsze jest w cenie!

24-05-2021

Karta rowerowa w SP2.

Każde dziecko w wieku od 10-18 lat, które chce uczestniczyć w ruchu drogowym jako rowerzysta musi mieć kartę rowerową. Przepisy ruchu drogowego zabraniają bowiem samodzielnego poruszania się po drogach publicznych osobom nieletnim bez posiadania uprawnień do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu.

24-05-2021

Dzień Praw Zwierząt

22 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Praw Zwierząt. Data ta nawiązuje do uchwalenia 22 maja 1997 roku przez Sejm ustawy o ochronie zwierząt.

23-05-2021

Kolorowanki

Kolorowanki wpływają na motorykę małą i precyzję. Dzieci uczy się jak w prawidłowy sposób trzymać kredkę między palcami, w jaki sposób koordynować ruchy dłoni, aby nie wyjeżdżać poza linię. Kształtuje wyobraźnię i kreatywność. Dziękujemy Piotrusiowi za przyniesienie kolorowanek.

23-05-2021

Prezent dla mamy i taty

Praca plastyczna – dzieci w tajemnicy przed mamami i tatusiami przygotowały upominki na ich święto.

23-05-2021

Spacer na łąkę

Wyprawa na pobliską łąkę z zadaniem obserwacji przyrody. Świetna zabawa i dużo ruchu na świeżym powietrzu

23-05-2021

Ćwiczenia z woreczkami

Rozwijanie sprawności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z użyciem woreczków. Dzięki takiej zabawie dzieci rozwijają wrażliwość na dotyk, umiejętność utrzymywania równowagi, koncentracji oraz skupiania uwagi.

21-05-2021

20 MAJA – ŚWIATOWY DZIEŃ PSZCZOŁY

Tego dnia klasa 1b i 1c narobiła trochę szumu w szkole. Uczniowie zainicjowali przystąpienie do konkursu ochrony przyrody na przyszkolny ogród przyjazny pszczołom. Konkurs odbywa się w ramach programu „Gmina przyjazna pszczołom”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...