Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-02-2018

Chrupkowe budowle

Pomysł na świetną i twórczą zabawę z dziećmi to chrupki kukurydziane i patyczki. Dzieci łączyły elementy wg własnej wyobraźni i powstały super budowle.

23-02-2018

Dzień Niedźwiedzia Polarnego w żłobku

W tym tygodniu dzieci obchodziły Dzień Niedźwiedzia Polarnego. Z tej okazji dzieci wykonały piękne prace plastyczne z niedzwiadkiem w roli głównej.

23-02-2018

Rurki z bitą śmietaną

W tym tygodniu było w żłobku prawdziwe domowe przedszkole. Postanowiliśmy więc wybrać się z dziećmi do galerii na rurki z kremem i słodkie ciastka. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki :)

23-02-2018

Sztuczny śnieg w żłobku

Dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach grupowych. W tym tygodniu dowiedziały się o tym, jak uzyskać sztuczny śnieg. Następnie poznały jego konsystencje poprzez dotyk. Na koniec zrobiliśmy wspólnego bałwanka .

22-02-2018

Koło małe, koło duże...

Kółko małe, kółko duże. Nóżki prosto, rączki w górze. Schyl się w prawo, schyl się w lewo, Tak jak w lesie szumi drzewo. Nasze zabawy z kołami.

22-02-2018

Światowy Dzień Kota

W poniedziałek obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W tym dniu każde z dzieci upodobniło się do swoich czworonożnych przyjaciół i miało wymalowane wąsy oraz koci nosek.

22-02-2018

Zabawy w młodszym żłobku

Gdy na dworze zimno jest bawimy się w naszej przytulnej sali. Tańczymy, przechodzimy przez kolorowe tunele, gramy na instrumentach a nawet stworzyliśmy swój własny autobus. Każdy znajdzie coś dla siebie.

17-02-2018

Światowy Dzień Kota

Tym razem wszystkie dzieci ubrały się w ciemne kolory . Panie namalowały uszka , noski i wąsiki na buziach maluszków , tak aby każdy poczuł się w tym dniu kotkiem.

17-02-2018

Zabawy na placu zabaw

Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza, ale jeżeli jest taka możliwość to z ochotą wychodzimy na świeże powietrze .

17-02-2018

Walentynki

14 luty to święto zakochanych. W naszej grupie również postanowiliśmy świętować ten wyjątkowy dzień .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...