Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-04-2019

Maluszki w akcji

Zabawa to bardzo ważny element rozwoju dziecka. Nasze dzieciaczki nigdy nie próżnują, nie wiedzą co to zmęczenie. Zabawa to dla nich czysta przyjemność, radość i zdobywanie wielu nowych umiejętności.

14-04-2019

Pojęcia przestrzenne

Dzieci potrzebują ćwiczeń dot.zakresu określenia położenia przedmiotów w przestrzeni i zastosowania ich w konkretnym działaniu. Dzieci podczas zabawy określały położenie maskotki-misia, gdzie się znajduje: na krzesełku, pod, przed, obok, za.

14-04-2019

Wiosenne motylki

Dzieci uwielbiają prace plastyczne. Wykonały piękne motylki z kolorowych papierków. W ten sposób ćwiczą motorykę małą i rozwijają swoją kreatywność.

14-04-2019

Kreatywne zabawy w żłobku

Kreatywne zabawy to nasza codzienność. Segregowanie patyczków i dopasowywanie wg kolorów to świetne ćwiczenie motoryki małej i percepcji wzrokowej u dzieci.

11-04-2019

Dzień Marchewki

4 kwietnia w naszym żłobku był dniem wyjątkowym - pomarańczowym, marchewkowym, zdrowym i witaminowym. Dzieci mogły się dowiedzieć, jak bardzo zdrowa jest marchewka oraz jak wiele cennych witamin zawiera.

08-04-2019

Zabawy z piłkami na świeżym powietrzu

Zabawy na świeżym powietrzu są super! Gry i zabawy ruchowe są bardzo ważne w rozwoju dziecka, a te na świeżym powietrzu są wręcz nie do przecenienia. W tym tygodniu były to zabawy z piłkami.

08-04-2019

Dzień Tęczy

Środa w żłobku była bardzo kolorowa, gdyż obchodziliśmy Dzień Tęczy. Dzieci dowiedziały się, kiedy na niebie pojawia się tęcza. W tym dniu było dużo zabaw z chustą animacyjną Klanza. Na zajęciach plastycznych dzieci przyklejały kolorowe karteczki na papierze.

08-04-2019

Zajęcia z rytmiki-chusteczki

W tym tygodniu zajęcia z rytmiki odbyły się z użyciem kolorowych chusteczek.

08-04-2019

Dzień Marchewki w grupie młodszej

Dzień Marchewki obchodzimy 4 kwietnia. Nasze dzieciaczki postanowiły uhonorować ten dzień i stworzyły piękne, uśmiechnięte małe marcheweczki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...