Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-02-2020

"Płatki Śniegu"

W ciągu ostatnich miesięcy Maluszki ze żłobka młodszego poznawały wiele piosenek o tematyce zimowej. Ostatnio na liście dzieciaczków królowała piosenka pt.:"Płatki Śniegu". Nasze...

20-02-2020

Śnieżynki na płycie

"Lecą płatki z nieba Lecą wciąż bez końca Każda inna, każda piękna Iskrzą się do słońca   Lecą z nieba gwiazdki Wesołe śnieżynki Różne wzory, jeden kolor Śmieją...

20-02-2020

Karmniki dla ptaszków

Na zajęciach dzieci z grupy młodszej robiły karmniki dla ptaszków. Dzieci przyklejały drewniane patyczki na kartkę, tworząc w ten sposób schronienie dla ptaszków, a następnie...

17-02-2020

Walentynki

14 lutego obchodziliśmy „Walentyneki”. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono.

17-02-2020

Dzień pizzy

12 lutego dzieci ze żłobka starszego bawiły się w kucharzy i przygotowywały pizzę. Z wielką frajdą smarowały ciasto sosem, nakładały warzywa i posypywały serem.

17-02-2020

Zabawy z lustrem

Na zajęciach robiliśmy miny do lusterka - określając wesoły lub smutny wyraz twarzy. Zadaniem dziecka było określić jaką przedstawia minkę, wybrać odpowiednie kółeczko i włożyć je do pudełeczka z wesołą lub smutną twarzą. 

10-02-2020

Dopasowywanie kształtów

Jest to ćwiczenie rozwijające percepcję wzrokową dziecka. W tym celu wykorzystaliśmy drewniane patyczki, na których narysowane były różne wzorki – takie jak kropki, kreski i gwiazdki. Zadaniem dzieci było dopasowanie wzorków na patyczkach do wzorków na kartkach.  

09-02-2020

Zimowe okno

Praca plastyczna przedstawiająca okno z zimowym widokiem. Na niebieską kartkę dzieci przyklejały z pasków białego papieru okienko i śnieg, a paluszkiem odbijały białe śnieżynki. Zajęcia miały na celu rozwijanie własnej inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych .

09-02-2020

Domek z koca

Dzieci chętnie bawią się w budowanie domku z koca. Taki domek jest ulubionym miejscem do wspólnych zabaw, a jednocześnie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa.

03-02-2020

Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia w naszym żłobku odbyło się spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybywający goście zasiedli przed sceną i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...