Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

25-05-2018

Dzień Mamy

Mamo, mamo dziś wszystkie dzieci, niosą tobie życzeń bukiecik. Serduszka gorące, kwiatuszki pachnące co wyrosły na naszej łące. Niech te kwiatki powiedzą same, jak my bardzo kochamy mamę....

25-05-2018

Zjeżdżalnia dla dzieci

Nasze maluszki uczą się zjeżdżać na zjeżdżalni. Zjeżdżalnia uczy dzieci koncentracji oraz koordynacji własnego ciała a dodatkowo sprawia wiele przyjemności.

25-05-2018

Majowe kwiatki

Maj kojarzy nam się z pięknie pachnącymi kwiatami. Nasze maluszki wykonały prace plastyczną o tematyce wiosennej. Kwiatki wykonaliśmy odciskając wycięte rolki papieru w farbie.

20-05-2018

Dzień Rodziny

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Rodziny, więc tematem pracy plastycznej była rodzina. Dzieci pokolorowały kredkami model rodziny: mamę, tatę i dzieci.

20-05-2018

Kanapki w żłobku

W czwartek dzieci przyniosły do żłobka różne warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewkę, sałatę itd. W tym dniu robiliśmy pyszne warzywne kanapki. Każde dziecko przygotowało swoją kanapkę :)

20-05-2018

Barwienie soli

W środę dzieci zobaczyły, w jaki sposób można zabarwić sól. Barwienie soli to jedna z bardziej lubianych zabaw dla dzieci. Doskonale rozwija małą motorykę, dostarcza wielu wrażeń dotykowych i sprawia dużo radości.

20-05-2018

Zabawy na trawie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Na placu zabaw czeka na dzieci mnóstwo atrakcji:)

16-05-2018

Wiosenny kwiatek

Nasze maleństwa będąc na spacerze zbierały wiosenne kwiatki. Robiły z nich bukiety ale przede wszystkim poznawały ich wygląd oraz zapach.

16-05-2018

Maluchy na placu zabw

Zabawa w naszym żłobku nie ma końca. Malujemy kredą rozwijając wyobraźnię, tworzymy ogromne zamki z pisaku. A to wszystko po to by na ustach dzieci widać było szczery uśmiech.

14-05-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Pobyt dzieci na świeżym powietrzu, połączony z ruchem zapewnia im prawidłowy rozwój, umożliwia doskonalenie umiejętności współpracy, kreatywności oraz pozwala budować relacje z innymi dziećmi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...