Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

22-02-2018

Koło małe, koło duże...

Kółko małe, kółko duże. Nóżki prosto, rączki w górze. Schyl się w prawo, schyl się w lewo, Tak jak w lesie szumi drzewo. Nasze zabawy z kołami.

22-02-2018

Światowy Dzień Kota

W poniedziałek obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W tym dniu każde z dzieci upodobniło się do swoich czworonożnych przyjaciół i miało wymalowane wąsy oraz koci nosek.

22-02-2018

Zabawy w młodszym żłobku

Gdy na dworze zimno jest bawimy się w naszej przytulnej sali. Tańczymy, przechodzimy przez kolorowe tunele, gramy na instrumentach a nawet stworzyliśmy swój własny autobus. Każdy znajdzie coś dla siebie.

17-02-2018

Światowy Dzień Kota

Tym razem wszystkie dzieci ubrały się w ciemne kolory . Panie namalowały uszka , noski i wąsiki na buziach maluszków , tak aby każdy poczuł się w tym dniu kotkiem.

17-02-2018

Zabawy na placu zabaw

Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza, ale jeżeli jest taka możliwość to z ochotą wychodzimy na świeże powietrze .

17-02-2018

Walentynki

14 luty to święto zakochanych. W naszej grupie również postanowiliśmy świętować ten wyjątkowy dzień .

17-02-2018

Koncert Fiharmonii

We wtorek mieliśmy okazję wziąć udział w koncercie Filharmonii Dolnośląskiej , która przyjechała do Przedszkola nr 3 . Wśród publiczności była Wiktoria z naszej grupy , która z wielką ochotą zagrała na tamburynie razem z prowadzącą .

17-02-2018

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W poniedziałek obchodziliśmy nietypowe święto jakim jest Międzynarodowy Dzień Pizzy . .

16-02-2018

Walentynki u maluszków

Małe drobiazgi, przyjemności sprawiają dużo radości, W tym właśnie tkwi potęga miłości, gdy wyrażana jest w codzienności. W tym tygodniu obchodziliśmy Święto Zakochanych. Nasze maluszki przy pomocy pań opiekunek stworzyły piękne, kolorowe serduszka.

16-02-2018

Zabawy z dużą piłką

Aktywność fizyczna jest zdrowa, daje dużo satysfakcji i pozwala uwolnić nadmiar energii. A do tego pomaga kształtować ważne cechy, jak np. systematyczność czy pokonywanie własnych ograniczeń. Warto...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...