Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-06-2024

Urząd Miasta Lubań informuje, że od 24 czerwca br. można składać wnioski na dofinansowanie wymiany źródeł ogrzewania opartych na paliwie stałym.

Uchwała Rady Miasta Lubań nr II/12/2024 z 28 maja 2024 roku w określa zasady udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Miejskiej Lubań na wymianę źródeł ogrzewania opartych na paliwie stałym na inne źródła ciepła ograniczające niską emisję na terenie miasta Lubań w roku 2024. Celem projektu jest poprawa jakości powietrza na terenie miasta Lubań i redukcja tzw. niskiej emisji, poprzez likwidację źródeł ciepła zasilanych paliwami stałymi lub biomasą na nowe, nisko emisyjne źródła ciepła lub podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wnioski o dofinansowanie wymiany źródeł ogrzewania opartych na paliwie stałym można składać do 31 lipca 2024 roku w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań, ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu. Należy pamiętać, że będą one rozpatrywane według kolejności złożenia i kompletności wniosku.

Regulamin dotacji oraz druk wniosku można pobrać z internetowej strony miasta luban.pl lub Biuletynu Informacji Publicznej.

Dokumenty są również dostępne w Biurze Obsługi Interesanta (ul. 7 Dywizji 14) oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej (ul. Mickiewicza 6, II piętro).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 75 64 64 436.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...