Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-05-2024

Jako szkoła staramy się wspierać uczniów szczególnie uzdolnionych naukowo, intelektualnie czy sportowo. Ci, którzy posiadają wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub zasłużyli się czymś szczególnym dla swojego regionu, mają szansę sprawdzić się w stypendialnych programach wojewódzkich czy ogólnopolskich. Tym razem wzięliśmy udział w programie stypendialnym USKI Polska w Krakowie. Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń naszej szkoły – Paweł Kiełdanowicz z klasy 7a został laureatem tego ogólnopolskiego programu. Kandydat spełnił wszystkie warunki udziału w programie oraz przeszedł procedurę rekrutacyjną określoną w regulaminie.

Następnie od połowy marca do początku maja na stronie USKI uczestniczył w głosowaniu publicznym oraz głosowaniu dla dyrektorów szkół biorących udział w programie. Była to dodatkowa forma wsparcia wszystkich kandydatów. Należy zaznaczyć, że otrzymane stypendium to nie tylko finansowe wsparcie naszego młodego talentu, ale również uznanie jego dotychczasowych osiągnięć, a było ich sporo! Paweł jest dowodem na to, że nauka i podnoszenie sobie coraz wyżej szkolnej poprzeczki nie wyszły z mody. Gratulujemy tak wspaniałego wyróżnienia! 

 

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...