Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-05-2024

W lutym 2024 r. wzięliśmy udział w „Konkursie na… Konkurs rozwijania umiejętności opisanych w ZSU 2030 u dzieci i młodzieży”. Warto zaznaczyć, że konkurs został objęty Patronatami Honorowymi: Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Do zdobycia były cenne nagrody i możliwość podzielenia się doświadczeniem oraz wiedzą, między innymi jak doskonalić umiejętność pracy zespołowej, krytycznego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów czy uczenia się od siebie nawzajem. Naszym zadaniem było przygotowanie autorskiego regulaminu konkursu zgodnie z założeniami i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych.

Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli Klastra Edukacyjnego INVEST in EDU, Zespołu Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień oraz Kuratorium Oświaty. Właśnie otrzymaliśmy wyniki konkursu! Ostatecznie przyznano trzy pierwsze równorzędne nagrody oraz dwa wyróżnienia. Niezmiernie cieszy fakt, że naszej placówce przyznano wyróżnienie za regulamin konkursu „Głową rusz! Twórcze myślenie jest cool”. Konkurs zakończy się uroczystą galą w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym WSSE w Wałbrzychu. Autorem pracy konkursowej jest Iwona Smolińska – szkolny lider wspierania zainteresowań oraz uzdolnień uczniów. 

I.S. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...