Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-04-2024

Bohaterowie i Księżniczki 1-3 maja 2024r. To już czwarta edycja najbardziej bajkowego festiwalu w Zamku Czocha, a może nawet w całej Polsce.

Zapraszamy wszystkich na festiwal Bohaterowie i Księżniczki.

Zamknij oczy i otwórz umysł. Wyobraź sobie piękną średniowieczną twierdzę, wokół której spacerują postaci z bajek. Wyobraź sobie, że możesz z nimi obcować, że przybyły właśnie dla Ciebie.

Widzisz to?

Legenda mówi, że raz w roku – między różowym księżycem, a Dniem Świętego Floriana – w zamkowej bibliotece otwiera się portal między światem baśni, a rzeczywistym. Wszystkie książki wirują w powietrzu, zegary zatrzymują się, a w podziemiach czuć drgania. Nieliczni widzieli też mleczną łunę unoszącą się nad wieżą, a jeszcze inni słyszeli stukot końskich kopyt.

Cokolwiek to jest, z jakąkolwiek siłą mamy do czynienia – jedno jest pewne – dzięki tej anomalii, bywają u nas wspaniali goście, gotowi świetnie bawić się z naszymi turystami.

Zaprzyjaźnione sowy pocztowe, które na co dzień mieszkają w Instytucie Magii, już przyniosły nam anons, mówiący o dużym zainteresowaniu mieszkańców baśniowej krainy, tegorocznym pobytem w Zamku Czocha.

Możemy spodziewać się całej plejady znakomitości.

Oprócz towarzystwa bohaterów i księżniczek, mamy dla Państwa bardzo bogatą ofertę artystyczną.

Najlepsi z najlepszych, artyści rekomendowani przez baśniowy dwór królewski, pojawią się u nas, aby wprawić w zachwyt, rozbawić i podzielić się swoją twórczością. Będzie taniec, teatr, walki, animacje!

Baśniowe charakteryzatorki, garderobiane i scenografki zadbają o odpowiedni wystrój, a guwernantki i ich pomocnice poprowadzą rozmaite warsztaty artystyczne.

 

Majówka? Tylko w Zamku!

Szczegóły wydarzenia na oficjalnej stornie Zamku Czocha.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...