Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-03-2024

W pierwszy dzień Wiosny 21.03.2024r. Burmistrz Miasta Lubań oraz Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. zorganizowali promocję nowego produktu - polepszacza do gleby.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lubańskich działkowców przy okazji promocji certyfikowanego polepszacza do gleby  zorganizowano wymianę elektroodpadów i makulatury na polepszacz do gleby.  Akcja miała na celu posprzątanie działek jak i domów z elektrośmieci a przy okazji użyźnienie gleby na terenach rodzinnych ogródkach działkowych. Polepszacz wyprodukowany został przez ZGiUK z bioodpadów, które pochodziły również m.in. od działkowców! Była to mała namiastka Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ). Akcja cieszyła się dużym powodzeniem zatem warto zastanowić się czy nie robić jej cyklicznie.

PAMIĘTAJ!! W każdym zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, znajdują się odpady niebezpieczne, więc nie pozwólmy, żeby zanieczyszczały nasz środowisko!!!

 

Czytaj więcej ....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...