Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-03-2024

Spektakl „Kochanowski. Wszytko o disko" w nowatorski sposób przedstawia twórczość klasyka, obejmując „Fraszki", „Pieśni" oraz „Treny". W spektaklu biografia Kochanowskiego ujęta zostaje w świat fantazji i muzyki disco, w którym porusza się na scenie czwórka młodych aktorów.

Twórczość mistrza z Czarnolasu  wplata się  w narrację i dialogi a także we współczesne kompozycje muzyczne. Oprawa spektaklu sprawia, że poeta pozornie tak już odległy, może stać się nam bliski jak przyjaciel mieszkający obok nas.

Na pełen niespodzianek spektakl zapraszamy zarówno młodego jak i doświadczonego widza już 5 kwietnia o godz. 12:00 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Aktorzy po spektaklu opowiedzą o swojej pracy scenicznej, co będzie nawiązaniem do obchodzonego niebawem Międzynarodowego Dnia Teatru. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...