Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-11-2023

Dnia 07.11.2023r. W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Poezja źródłem wartości” w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji.

W konkursie wzięło udział 16 uczestników z grup I,II III, IV i V. Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas występów na scenie - dzieci wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie:pani Joanna, pani Agnieszka oraz pani Ania. Obrady jury były bardzo burzliwe. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników konkursu. Wszystkie nagrody zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Nasze przedszkole w konkursie powiatowym będą reprezentować następujące dzieci: Teresa Sz.- gr. I, Wojtuś R.- gr. III, Marysia D.- gr. V.Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...