Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-09-2023

W ramach Dyskusyjnych Klubów Książki oraz we współpracy z Księgarnią Lubań Anety Czarnieckiej, lubańska biblioteka miała zaszczyt zorganizować spotkanie z wybitną pisarką - Kasią Bulicz-Kasprzak!

Co takiego czyni to spotkanie wyjątkowym? Otóż Kasia urodziła się i wychowała właśnie w Lubaniu! Nasze miasto często stanowi inspirację dla jej książek, a jedną z nich zadedykowała mieszkańcom Lubania.

Ale to nie wszystko! Kasia to prawdziwa mistrzyni multitaskingu - biega w maratonach, zarządza domem, a przy tym wciąż znajduje czas na pisanie powieści obyczajowych, obyczajowo-historycznych, komedii romantycznych i sag.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Kasia Bulicz-Kasprzak dzieliła się z nami swoją twórczością, opowiadała o swoich książkach i odpowiadała na liczne pytania od publiczności. Czas niestety szybko upłynął, ale już z niecierpliwością czekamy na kolejne nowości!

Wszystkie książki Kasi Bulicz-Kasprzak są dostępne w naszej bibliotece! Zapraszamy do zapoznania się z nimi i odkrywania świata jej literatury!

Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...