Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-09-2023

15 września klasy I-III obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze lekcje wypełnione były kolorowymi kropkami.

Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła uczniom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT.

Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zwracał na nie uwagi. Wykonywaliśmy prace plastyczne, rozwiązywaliśmy zagadki, łamigłówki. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. 

Świętowanie zakończyliśmy grą terenową, która była nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do integracji i współpracy. 

BYŁO KOLOROWO, „KROPKOWO” I RADOŚNIE.

JM

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...