Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-04-2023

W minionym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Cz. Uczestnicy to stali i nowi bywalcy zajęć popołudniowych o nazwie „ Salon literacki”, którzy chętnie współpracują z Miejską i Powiatową Biblioteką w Lubaniu.

Wspaniale  czuliśmy się w gościnnych progach biblioteki , a gdy już wygodnie rozsiedliśmy się  na pufach i leżakach pośród drewnianych regałów pełnych książek, rozmawialiśmy,  prezentowaliśmy swoje ulubione  książki. Niektórzy  z nas lubią romanse inni kryminały, thrillery,  troszkę fantastyki, przewodniki przyrodnicze, literaturę piękną i wiele innych.  

     Odkryłam tego dnia, że czeka na mnie  jeszcze wiele ciekawych powieści. Dodatkowo poznałam wspaniałych ludzi, a  dzięki nim zdobyłam motywację, aby przeczytać polecone przez nich książki. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i nie mogę się doczekać następnego spotkania za miesiąc. 

 

 

                                                                                                                Adriana Grabka VI b

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...