Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-08-2022

Wioletta Żółtańska przez czterdzieści lat pracy w oświacie wypuściła spod swoich skrzydeł niezliczoną ilość najmłodszych lubanian – przedszkolaków, gotowych na dalszą edukację.

26 sierpnia br. to ostatni dzień jej pracy na stanowisku dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5, które zajmowała przez ostatnich trzydzieści lat. Zapamiętana zostanie jako osoba kreatywna i zaangażowana, pracy z dziećmi poświęcająca całe serce, ale i umiejąca stworzyć zespół wspaniałych pedagogów, którzy pod jej kierunkiem stali się opoką lubańskich maluchów.

Przedszkole Miejskie nr 5, pod jej czujnym okiem, przeszło niejedną metamorfozę. Zmieniał się personel, zmieniali się podopieczni, zmienił się budynek, zmieniała się też pani dyrektor - z każdym rokiem bogatsza o kolejne doświadczenia, z jeszcze lepszym warsztatem umiejętności.

Dziękujemy za te wszystkie lata pracy na rzecz edukacji najmłodszych. Jednocześnie życzymy wielu kolejnych dni i lat obfitujących w radosne chwile, spędzone bez pośpiechu, w rodzinnym gronie.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...