Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-05-2022

Przed Wami niezwykle ważny moment - niełatwy „bój egzaminacyjny” – za chwilę przystąpicie do pierwszego w Waszym życiu egzaminu. Potraktujcie egzaminy jako nowe doświadczenie, których będzie jeszcze wiele przed Wami.

 

Te nowe dla Was przeżycia zapewne pozwolą ocenić Wasze mocne i słabe strony dotyczące wiedzy szkolnej. Z pewnością nabyte umiejętności oraz kompetencje przyniosą wspaniałe efekty. Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia podczas tegorocznych egzaminów. Oby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały oczekiwaniom i zapewniły możliwość realizacji dalszych życiowych planów – również tych związanych z kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Wasza wiedza i umiejętności zasługują na nasze uznanie. Zbierajcie kolejne doświadczenia i pochwalcie się tym, co wypracowaliście przez te kilka lat przygotowywań. Nie zamartwiajcie się! Bądźcie dobrej myśli, niech w tych ważnych dniach nie opuszcza Was optymizm. Pamiętajcie, nie jesteście sami. Trzymamy za Was kciuki i życzymy pomyślności!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...