Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-05-2022

Właśnie poznaliśmy wyniki „II Powiatowego Konkursu Matematycznego kl. 7-8”. Konkurs stanowił cenne rozszerzenie programu nauczania, a także zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów powiatu lubańskiego.

 W tym roku lubańską „Jedynkę” reprezentował uczeń kl. 8a - Maciej Sołtys – Laureat wcześniejszych eliminacji szkolnych, miłośnik tak trudnego i wymagającego systematycznej nauki przedmiotu. Finał konkursu to kolejne potwierdzenie potęgi naszego matematyka. Ósmoklasista jako sympatyk królowej nauk podjął się rozwiązania zadań wymagających niezwykłego zaangażowania. Z pewnością samo podjęcie trudu ich rozwiązywania wiąże się z uznaniem i pochwałą, a zdobycie najlepszego wyniku w powiecie zagwarantowało nam niemały sukces! Uczeń naszej szkoły, przygotowany przez panią Agnieszkę Patron, znalazł się w gronie najlepszych matematyków w powiecie i właśnie z tego jesteśmy niezwykle dumni! Gratulujemy wspaniałego wyróżnienia! W stronę laureata kierujemy słowa uznania: „Niechaj matematyka stanie się dla Ciebie drogowskazem na drodze uczniowskiej kariery, a radość z sukcesów niechaj będzie motywacją do osiągania jeszcze wyższych wyników i celów”.

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...