Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-04-2022

Po raz kolejny, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z naszej ,,dwójeczki”, pogłębiali swoją wiedzę o oszczędzaniu uczestnicząc w zajęciach poza szkołą. A gdzie najwięcej można się dowiedzieć o polskich banknotach i monetach, jak nie w banku.

Uczniowie wraz z wychowawcami i szkolnym opiekunem SKO, uczestniczyli w ,,małych warsztatach finansowych”, których celem było poznanie banku, pracy kasjerów, doradców finansowych i dyrektorów oddziałów.

W ramach projektu SKO, nasza szkoła współpracuje z Bankiem PKO BP w Lubaniu, a pracownice tegoż banku w bardzo przystępny i ciekawy sposób zawsze wyjaśniają i z chęcią odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości naszych uczniów. Najwięcej zainteresowania budził bankomat/wpłatomat, a każdy z chęcią próbował wypłacać i wpłacać wyznaczoną gotówkę. Nie zabrakło również atrakcji, którą była możliwość skorzystania z wygodnego fotela kierownika oddziału.

Dziękujemy pani Edycie Sadowskiej – Karasińskiej dyrektor banku i pani Agnieszce Antoniak opiekunce SKO z ramienia banku, za ciekawą lekcję, która na pewno dała uczniom dużo wiedzy, radości i ciekawie spędzonego czasu szkolnego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...