Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-03-2022

Po raz kolejny pasja, ciekawość i chęć pomagania zostały nagrodzone, a wiedza znalazła swoje uznanie. Uczeń klasy IV b, Mikołaj Szłabowicz, 26 marca br., uczestniczył po raz kolejny w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Uczeń klasy IV b, Mikołaj Szłabowicz, 26 marca br., uczestniczył po raz kolejny w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Etap Gminny, pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom", którego organizatorem był Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej przy współpracy z OSP Radostów oraz Gminy Lubań . W przedsięwzięciu wzięła udział Sekretarz Gminy Lubań – Pani Magdalena Zawadzka. Ze względu na zróżnicowanie wiekowe uczestnicy podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe. Podczas trwania turnieju musieli wykazać się umiejętnościami i wiedzą z zakresu pożarnictwa.

Mikołaj , w swoim przedziale wiekowym, jak zwykle spisał się na medal. Gratulujemy Mikołajowi oraz rodzicom, którzy wytrwale pomagają synowi w rozwijaniu swoich pasji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...