Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-01-2022

W przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety również i w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszej placówce pomimo iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Miniony rok był trudny, w znacznym stopniu ograniczył nasze wzajemne kontakty, doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno- miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie podziękowały.

Wnuczęta uczciły święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały o podziękowaniu za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Dla dziadków nagrane zostały filmy z uroczystości oraz zdjęcia, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Zapraszamy serdecznie po więcej na nasz profil na Facebooku.

Kochani Dziadkowie- jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...