Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-01-2022

Bal Karnawałowy dla każdego przedszkolaka to długo oczekiwane wydarzenie, które przynosi dużo pozytywnych wrażeń i emocji.

W tym roku Słoneczne Przedszkolaki wzięły udział w balach karnawałowych, które odbywały się przez trzy dni w celu zachowania zasad bezpieczeństwa, mając na uwadze trwającą pandemię.

Każdego dnia na dzieci czekały atrakcje, zabawy, konkurencje, przedstawienia oraz tańce przy skocznej muzyce. Przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami wspaniale się bawiły, a uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Radość ze wspólnej zabawy naszych wychowanków była ogromna, a właśnie radość i szczęście były głównym celem wszystkich trzech bali.

Następny Bal za rok, mamy nadzieję, że będziemy mogli w nim uczestniczyć wszyscy razem.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zabaw, zapraszamy również do odwiedzenia naszego Przedszkola na profilu Facebook, gdzie znajdziecie Państwo obszerną galerię zdjęć oraz filmów.

Pozdrawiamy serdecznie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...